Dziennik Gazeta Prawana logo

Ben Affleck to zwyczajny oszust

10 października 2012, 16:37
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Ben Affleck
Ben Affleck/Shutterstock
Ben Affleck przymierza się do roli w filmie "Focus" w reżyserii Glenna Ficarry i Johna Requa, twórców "Kocha, lubi, szanuje".

"Focus" opowiadać będzie o doświadczonym oszuście, na którego drodze staje młoda naciągaczka. Para nawiązuje romans, ale nie może go ciągnąć w świecie, w którym kłamstwo i oszustwo stanowią chleb powszedni. Gdy znowu się spotykają, przeszłość powraca i rodzą się nowe komplikacje.

Produkcją zajmie się studio Warner Bros., które rozpoczęło poszukiwania odtwórczyni głównej roli kobiecej. Pierwotnie Ficarra i Requa widzieli w swoim filmie gwiazdy "Kocha, lubi, szanuje" – Ryana Goslinga i Emmę Stone.

Bena Afflecka zobaczymy 30 listopada w filmie "Operacja Argo", którego jest również reżyserem.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj