– Rob już od dawna marzy o małżeństwie z Kristen, dlatego też nie chce dłużej czekać i wybaczył jej zdradę. Tak długo jednak jak ona nie jest pewna, że właśnie z nim chce spędzić resztę życia, on też boi sie jej ponownie zaufać. Ona musi teraz udowodnić, że jej również bardzo zależy – powiedział przyjaciel aktora.

Reklama

Temat małżeństwa nie jest dla nich nowy. Jeszcze przed całą aferą oboje często mówili, że zamierzają się pobrać. Wówczas jednak to właśnie Stewart powtarzała, że nie chciałaby niczego przyspieszać i na wszystko jeszcze przyjdzie odpowiedni moment. – W tej chwili Kristen jest w stanie zrobić niemal wszystko, by odzyskać Roberta. Jeden z jego warunków jest właśnie małżeństwo, więc nie wiadomo, czy niedługo nie dojdzie do hucznego ślubu – powiedział znajomy pary.

Informacja o zdradzie Kristen Stewart była nie tylko szokiem dla samego Roberta Pattinsona, ale również dla opinii publicznej. Uchodzili, bowiem w Hollywood za idealną parę. Reżyser Rupert Sanders, z którym Stewart zaliczyła skok w bok, jest od lat mężem modelki i wychowują razem dwójkę dzieci.