Dziennik Gazeta Prawana logo

Trzeci akt Bening i Freemana

14 lutego 2011, 10:01
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Wszystko w porządku
Wszystko w porządku/Media
Annette Bening i Morgan Freeman wystąpią w filmie "The Third Act" Roba Reinera.

Obraz opowie o niegdyś słynnym autorze westernów (w tej roli Morgan Freeman), który przeżywa drugą młodość – artystyczną i biologiczną – w pewnym małym miasteczku. Bodźcem do przemian jest pewna dziewczynka, która swata go ze swoją matką (Annette Bening). Za kamerą staje Rob Reiner. Autorem scenariusza jest Guy Thomas. Zdjęcia rozpoczynają się w maju.

Bening już wcześniej spotkała się z Reinerem na planie komedii romantycznej "Prezydent – Miłość w Białym Domu". Freeman również ma wspólną przeszłość z reżyserem. Panowie spotkali się bowiem na planie komediodramatu "Choć goni nas czas".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj