Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Nie ma jak Czkawka! "Jak wytresować smoka 2" murowanym hitem [ZDJĘCIA]

20 czerwca 2014, 16:30
Animacji ze studia DreamWorks nie można odmówić sprytu. Pisząc scenariusz "Jak wytresować smoka 2", twórcy pomyśleli o wszystkich. Milusińskim dostarczyli wizualnych i humorystycznych atrakcji, rodzicom pewności, że poza rozrywką ich pociechy dostaną też właściwą lekcję, marketingowcom takiej liczby postaci, że będą mogli stworzyć arsenały figurek towarzyszących promocji filmu, a sobie – furtkę do pisania kolejnych odcinków opowieści o smokach. Nie zapomnieli o nikim, ale czy o nich wszyscy będą pamiętać?
Animacji ze studia DreamWorks nie można odmówić sprytu. Pisząc scenariusz "Jak wytresować smoka 2", twórcy pomyśleli o wszystkich. Milusińskim dostarczyli wizualnych i humorystycznych atrakcji, rodzicom pewności, że poza rozrywką ich pociechy dostaną też właściwą lekcję, marketingowcom takiej liczby postaci, że będą mogli stworzyć arsenały figurek towarzyszących promocji filmu, a sobie – furtkę do pisania kolejnych odcinków opowieści o smokach. Nie zapomnieli o nikim, ale czy o nich wszyscy będą pamiętać? / Media
Widzów nie tak łatwo wytresować jak smoka, ale Dean DeBlois i na nich znalazł sposób. Zdobywa nas inteligencją i pracowitością.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Jak wytresować smoka 2 recenzja Dean DeBlois
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama