Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Koniec tajemnic! Znamy obsadę "Gwiezdnych wojen" [ZDJĘCIA]

30 kwietnia 2014, 11:35
– Jesteśmy ogromnie podekscytowani ogłaszając obsadę "Star Wars: Episode VII" – powiedział reżyser J.J. Abrams. – To jednocześnie elektryzujące i surrealistyczne widzieć razem aktorów z oryginalnej trylogii i tych wspaniałych nowych wykonawców, którzy zjednoczą siły, by kolejny raz powołać ten świat do życia. Gwarantuję, że każdy zrobi co w jego mocy, by fani byli z nas dumni
– Jesteśmy ogromnie podekscytowani ogłaszając obsadę "Star Wars: Episode VII" – powiedział reżyser J.J. Abrams. – To jednocześnie elektryzujące i surrealistyczne widzieć razem aktorów z oryginalnej trylogii i tych wspaniałych nowych wykonawców, którzy zjednoczą siły, by kolejny raz powołać ten świat do życia. Gwarantuję, że każdy zrobi co w jego mocy, by fani byli z nas dumni / AKPA
Disney i Lucasfilm na specjalnej konferencji prasowej ujawniły obsadę nowego obrazu "Star Wars: Episode VII". Potwierdziły się wcześniejsze plotki i do swych ról powrócą dawne gwiazdy serii, ale pojawi się też sporo debiutantów.
Reklama
Reklama
Tematy:
Star Wars: Episode VII Carrie Fisher Mark Hamill Gwiezdne Wojny Harrison Ford
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • vh
  2014-04-30 16:54
  Star Wars Parody
  0
  zgłoś
 • WAG
  2014-04-30 14:48
  Ja ********* Szkoda słów.
  0
  zgłoś
 • Pocałujcie mnie w ( ! )
  2014-04-30 18:45
  Dwa komentarze i dwóch idiotów. Nic sensownego nie powiedzieli, ale co tam, pisać można za darmo. Nie wiedzą dokładnie nic poza obsadą i już wiedzą, że film to będzie porażka. Żałosne.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama