Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Filmy, w które nikt nie wierzył, a stały się hitami [ZDJĘCIA]

8 czerwca 2016, 22:15
Za drogie efekty specjalne, główna bohaterka, która nadużywała wówczas alkoholu oraz ekipa filmowa, która w trakcie kręcenia nabawiła się zatrucia – to miały być przyczyny klapy "Titanica". Ale gdy tylko film Jamesa Camerona trafił na ekrany – widzowie pokochali go od pierwszego wejrzenia. I zarobił więcej niż wszystkie inne produkcje – 1,5 mld euro.
Za drogie efekty specjalne, główna bohaterka, która nadużywała wówczas alkoholu oraz ekipa filmowa, która w trakcie kręcenia nabawiła się zatrucia – to miały być przyczyny klapy "Titanica". Ale gdy tylko film Jamesa Camerona trafił na ekrany – widzowie pokochali go od pierwszego wejrzenia. I zarobił więcej niż wszystkie inne produkcje – 1,5 mld euro. / Media
Dziś te tytuły okupują czołowe miejsca na liście najbardziej kasowych filmów wszech czasów, a mało brakowało, by w ogóle nie powstały. Na ich sukces nikt bowiem nie liczył, a przynajmniej nie na tak ogromny.
Reklama
Reklama
Tematy:
najbardziej kasowe filmowe hity Titanic Avatar Gwiezdne Wojny Piraci z Karaibów Wodny świat

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama