Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Transcendencja": Nawet Johnny Depp nie dał rady [ZDJĘCIA]

13 maja 2014, 15:02
Johnny Depp dotąd odnosił się z dystansem do projektu powstania piątej części "Piratów z Karaibów", po słabym starcie "Transcendencji" powinien poszukać projektu, który będzie pewniakiem. A takim jest kolejna odsłona przychód Jacka Sparrowa ("Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" zarobili przecież na całym świecie ponad miliard dolarów)
Johnny Depp dotąd odnosił się z dystansem do projektu powstania piątej części "Piratów z Karaibów", po słabym starcie "Transcendencji" powinien poszukać projektu, który będzie pewniakiem. A takim jest kolejna odsłona przychód Jacka Sparrowa ("Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" zarobili przecież na całym świecie ponad miliard dolarów) / Monolith Films / Peter Mountain
"Transcendencja" – najnowszy film z Johnnym Deppem kosztował 100 milionów dolarów, a na starcie zarobił zaledwie 11,1 miliona. Paradoksalnie klęska thrillera science-fiction może być powodem do radości dla... fanów "Piratów z Karaibów", bowiem prawdopodobieństwo powstania piątej części superprodukcji znacznie wzrosło.
Reklama
Reklama
Tematy:
Morgan Freeman Transcendencja Piraci z Karaibów Rebecca Hall Johnny Depp

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama