Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Czesław Mozil w życiowej roli... bałwanka z "Krainy lodu"

26 listopada 2013, 11:35
– Od małego marzyłem o tym, by zrobić dubbing do kreskówki – mówił przy okazji debiutu w "Romanie Barbarzyńcy". – To początek mojej wielkiej kariery dubbingowej i jestem przekonany, że ja i Wrzaskier piszemy historię polskiej bajki. Teraz już nie będę dawał kolegom moich płyt z muzyką, ale DVD z "Romanem" i mówił – widzisz, widzisz!
– Od małego marzyłem o tym, by zrobić dubbing do kreskówki – mówił przy okazji debiutu w "Romanie Barbarzyńcy". – To początek mojej wielkiej kariery dubbingowej i jestem przekonany, że ja i Wrzaskier piszemy historię polskiej bajki. Teraz już nie będę dawał kolegom moich płyt z muzyką, ale DVD z "Romanem" i mówił – widzisz, widzisz! / © Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved / Disney
Jeszcze w czasach "X-Factora" deklarował, że bardzo chciałby spróbować sił w dubbingu. I to marzenie się spełniło. Debiutował w "Romanie Barbarzyńcy 3D", ale dopiero teraz pokazał, że ma do podkładania głosu prawdziwy talent. Jako bałwanek Olaf w najnowszej animacji Disneya, "Kaina lodu", Czesław Mozil kradnie nie tylko serca widzów, ale cały film.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Czeslaw Mozil Disney Kraina lodu bałwanek Olaf

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • wew
  2013-11-26 14:55:10
  W kinach od 29 listopada a nie lutego...
  0
 • jon
  2013-11-27 12:35:41
  Lepsze to niż jego śpiewanie. Bo jak wiadomo, Czesław Nie Umie Śpiewać. coś tam pitoli trzy po trzy.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama