Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Między nami bałwankami, czyli krytycy o "Krainie lodu" - ZDJĘCIA!

30 listopada 2013, 09:06
"Luźno inspirowany >>Królową Śniegu<< film Chrisa Bucka to animacja specyficzna: z jednej strony staroświecka, aż nadto wyraźnie nawiązująca do klasycznych, Disneyowskich wzorów, a z drugiej mrugająca okiem do widzów współczesnych, zwłaszcza poprzez najciekawsze postaci ożywionego, bałwana, upartego, mądrego i wiernego bezwzględnie renifera, ale też zachowującej się jak dzisiejsza nastolatka Anny" (Paweł T. Felis, gazeta.pl)
"Luźno inspirowany >>Królową Śniegu<< film Chrisa Bucka to animacja specyficzna: z jednej strony staroświecka, aż nadto wyraźnie nawiązująca do klasycznych, Disneyowskich wzorów, a z drugiej mrugająca okiem do widzów współczesnych, zwłaszcza poprzez najciekawsze postaci ożywionego, bałwana, upartego, mądrego i wiernego bezwzględnie renifera, ale też zachowującej się jak dzisiejsza nastolatka Anny" (Paweł T. Felis, gazeta.pl) / © Disney Enterprises, Inc. All Rights Reserved / Disney
"Kraina lodu" – najnowszy film ze studia Walta Disneya – jest już na ekranach polskich kin. Dawno żadna animacja nie zebrała tak dobrych recenzji, jak ta inspirowana (bardzo luźno) "Królową śniegu" Andersena, ciut staroświecka , a przy tym zabawna opowieść o wyprawie rezolutnej Anny, odważnego Kristoffa, sympatycznego renifera oraz bałwanka Olafa, którego największym marzeniem jest smażenie się na plaży (a który z miejsca kradnie serca widzów).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Kraina lodu bałwanek Olaf recenzja Disney

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Bandyta
    2013-11-30 10:57:20
    Kraina Lodów...hahaha takie skojarzenie mam...to raj dla faceta
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama