Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Monty Python jak za dawnych lat - ARCHIWALNE ZDJĘCIA!

21 listopada 2013, 11:10
Dobrą nowinę potwierdził 71-letni Terry Jones, jeden z członków grupy. Komik w wywiadzie dla BBC przyznał, że jest podekscytowany reaktywacją działalności Monty Pythona i że razem z kolegami liczy na naprawdę dobry zarobek
Dobrą nowinę potwierdził 71-letni Terry Jones, jeden z członków grupy. Komik w wywiadzie dla BBC przyznał, że jest podekscytowany reaktywacją działalności Monty Pythona i że razem z kolegami liczy na naprawdę dobry zarobek / AP / ANONYMOUS
Negocjacje trwały od kilku tygodni, a teraz to już niemal pewne: pięciu żyjących członków słynnej grupy komediowej planuje wspólny występ na scenie. Szczegóły tego spektakularnego powrotu zostaną ujawnione w czwartek podczas konferencji prasowej."Mam nadzieję, że dzięki temu zbijemy fortunę i wreszcie spłacę hipotekę" – żartuje Terry Jones.
Reklama
Reklama
Tematy:
Monty Python Terry Jones Michael Palin John Cleese Terry Gilliam Graham Chapman Eric Idle

Powiązane

Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Don Myszores
  2013-11-22 00:33
  No! To teraz coś z zupełnie innej beczki... :D
  Szkoda, że Mistrz Beksiński już nie przetłumaczy nowego występu MP.
  0
  zgłoś
 • Drzazga 101
  2013-11-21 14:25
  O Matko, aż mnie wezbrało na wspominki, bo na CODZIEŃ mam zdjęcie Johna Cleese 0,5 x 1,2 m na ścianie, jak KROCZY, jako urzędnik Ministerstwa Głupich Kroków. Za szybko rozpadują się takie dobre zespoły, kuervas !
  Hej !-
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama