Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Miasto 44" - film o Powstaniu Warszawskim bez gwiazd w obsadzie. ZDJĘCIA!

10 maja 2013, 08:51
– To ma być film o młodych i dla młodych. Chcemy mówić ich językiem o emocjach, które są im bliskie – mówił Jan Komasa podczas prezentacji twórców filmu "Miasto 44"
– To ma być film o młodych i dla młodych. Chcemy mówić ich językiem o emocjach, które są im bliskie – mówił Jan Komasa podczas prezentacji twórców filmu "Miasto 44" / AKPA / fotomichalbaranowski.pl
11 maja ruszają zdjęcia do filmu "Miasto 44" – pierwszego obrazu o Powstaniu Warszawskim od czasu "Kanału" Andrzeja Wajdy. Praca na planie zdjęciowym zajmie twórcom 63 dni, czyli dokładnie tyle, ile trwały walki powstańcze w stolicy. Reżyser głośnej produkcji Jan Komasa przedstawił jej obsadę, czyli mało znanych, młodych aktorów i debiutantów. To właśnie oni mają zagrać pierwsze skrzypce, bo "Miasto 44" ma być filmem bez gwiazd.
Reklama
Reklama
Tematy:
Jan Komasa Bogdan Zdrojewski Józef Pawłowski Miasto 44

Powiązane

Reklama

Komentarze(10)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • lola
  2013-05-10 09:25:35
  O nie. Zdrojewski i PO zle wrózy temu filmowi. Fe
  0
 • jacek43
  2013-05-10 09:30:07
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTII Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  0
 • któś
  2013-05-10 10:07:54
  Czyli będzie o wartościach współczesnej młodzieży takich jak: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
  Owa młodzież POkazała dobitnie gdzie te wartości ma głęboko podczas walki o KRZYŻ pod Pałacem Namiestnikowskim.
  0
 • 007
  2013-05-10 10:39:41
  Bo te wszystkie "gwiazdy" już zginęły w POkłosiu i POwstaniu w getcie.
  0
 • wjw
  2013-05-10 10:41:23
  Może by przestać z tego powstania robić kult. Było to bez wątpienia najgorsze powstanie na którym parę osób chciało sobie coś ugrać kosztem tysięcy ofiar i bezmiaru cierpień. Do tego teraz stawia się im pomniki zamiast osądzić i skazać.
  W normalnym kraju jego autorzy mieliby sąd wojenny. Co dziesiąty powstaniec miał "jakąś" broń. Gołymi rękami nie da się zwyciężyć z uzbrojonym po zęby przeciwnikiem.
  0
 • leming z dużego miasta
  2013-05-10 11:00:43
  powinna zagrać Janda, Stuhr, Kondrat, Ferdek Kiepski, i wszyscy którzy poparli Komoroskiego
  0
 • Zośka
  2013-05-10 11:03:25
  Nie ufam platfusom!!! To będzie kolejna kompromitacja polskojęzycznego kina.
  Dopóki TuSSk ze wspólnikami nie trafią do więzienia, jad PO-dłości będzie zatruwał nasz kraj... To jest wnuk Wehrmachtu, na Kremlu oklepany po plecach jak łasa kobyła. Ten sam co przed zamachem smoleńskim, na molo w Sopocie szeptał Putinowi sekrety do ucha, a po zamachu nadzoruje śledztwo w swojej sprawie.
  0
 • aVoX
  2013-05-10 11:17:09
  Jak różowi łajdacy z Platformy Oszystów biorą się za filn o powstaniu, to oali idzie o oplucie pamięci Powstańców, albo o geszef na KRĘCENIU ... ... LODÓW
  0
 • OBYWATEL POLSKI
  2013-05-10 12:38:28
  JONSKIEGO Z SLD POWINIEN ZAGRAC W TEDY BEDZIE ZNAL PLSKA HISTORIE
  0
 • Baldart
  2013-05-13 10:59:30
  Skąd w was tyle jadu PIS-dy
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama