"Rolling Stone" nazywa wprawdzie aktorkę "najseksowniejszą złą dziewczyną Ameryki", ale czytając wywiad można odnieść wrażenie, że niestety także nie najmądrzejszą. 23-letnia gwiazdka chętnie opowiedziała gazecie o swojej fascynacji kobietami, rzucając przy okazji śmiałe wyznanie: "Mężczyźni boją się wagin". Cóż, jej z pewnością, bo jak sama stwierdziła, sekretem jej urzekającej siły jest "mocna, pewna siebie wagina". Strach się bać...

Piękna Megan miała też co nieco do powiedzenia o kolegach i koleżankach z branży. Nazwała ich po prostu "narcystycznymi idiotami". O sobie specjalnie rozmawiać nie chciała. "Naprawdę nie chcę się publicznie dzielić swoją prywatnością. Chcę odwrócić uwagę od mojej rzeczywistości”. Jakoś trudno w to uwierzyć patrząc, jak na zdjęciach obok śmiało rozkłada nogi na kuchennym blacie.

Megan Fox rozkłada nogi w kuchni [foto] >>>

I choć niektórym z czytelników "Rolling Stone" obcowanie z piękną aktorką (szkoda, że i przerażająco niemądrą) nie tylko nie przeszkadza, ale wręcz pomaga: "Kocham Megan Fox. Jej pewność siebie i seksapil są inspirujące i pomagają mi nabyć pewności siebie oraz uczą asertywności", przychylamy się do prośby innego czytelnika: "Droga Megan, proszę - idź sobie. I nie wracaj. Nie robisz nic wartościowego ani szczególnie atrakcyjnego. Z góry dzięki. Podpisano: Każdy".