Amerykańska stacja CW, która nadaje na swojej antenie takie hity jak "Gossip Girl", "90210" (kontynuacja bardzo popularne również w Polsce "Beverly Hills 90210") czy "One Tree Hill" zamówiła już odcinek pilotażowy nowego serialu.

Reklama

"The Carrie Diaries" ("Dzienniki Carrie") oparte są na książce Candace Bushnell o tym samym tytule i przeniosą fanów "Seksu w wielkim mieście" w latach 80., kiedy Carrie była jeszcze uczennicą liceum w New England. Należy się więc spodziewać, że nie będzie na co dzień paradować w butach Manolo Blahnika, Jimmy'ego Choo czy Christiana Louboutina - modowych akcentach, które tak bardzo przyczyniły się do popularności "Seksu w wielkim mieście".

Za nowy serial odpowiadają producenci "Gossip Girl" Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz scenarzystka "Seksu" Amy Harris.

Natomiast nic jeszcze oficjalnie nie wiadomo na temat aktorki, która miałaby się wcielić w młodą Carrie. W plotkach wymienia się: Blake Lively, Elizabeth Olsen i Selenę Gomez. Na pewno rywalizacja o tę rolę będzie zacięta, bo która z młodych aktorek nie chciałabym zyskać choć trochę sławy, która stała się udziałem Sarah Jessiki Parker - aktorki, która w tę postać wcieliła się nie tylko w popularnym serialu, ale także dwóch filmach pełnometrażowych?(PAP Life)

jmy/ dki/

Reklama