Dziennik Gazeta Prawana logo

Borys Szyc mocno rozczarowany "Bitwą Warszawską"

23 listopada 2011, 09:54
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
1920 Bitwa Warszawska
1920 Bitwa Warszawska/Media
"1920 Bitwa Warszawska" miała być niczym "Pan Wołodyjowski" – arcydziełem polskiego kina. Równie wielkie nadzieje Borys Szyc wiązał ze swoją rolą w tym filmie i dziś jest bardzo rozczarowany efektem.

To miała być przełomowa rola, a tymczasem... – Borys twierdzi, że najciekawsze ujęcia z nim zostały wycięte. Zupełnie inaczej wyobrażał sobie ten film. Dlatego nie zdziwiły go specjalnie słowa krytyki na jego temat – zdradza "Faktowi" znajomy artysty.

2538085-1920-bitwa-warszawska.jpg
1920 Bitwa Warszawska

Borys Szyc jest ambitny i takie produkcje wybiera. Jak twierdzą jego znajomi, miło wspomina pracę przy obsypanych nagrodami na międzynarodowych festiwalach obrazach "Kret" czy "Enen". Za rolę w "Krecie" aktor został nagrodzony na prestiżowym festiwalu w Kanadzie. – Borys uwielbia swoją pracę. Im wyżej postawiona jest poprzeczka, tym większą radość sprawia mu granie. Brakuje mu poważnym ról, w których mógłby zaprezentować wszystkie swoje możliwości – dodaje nasz informator.

>>Czytaj również:Górniak znów ma asystenta

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło fakt.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj