Dziennik Gazeta Prawana logo

Czy powstaną "Iniemamocni 2"?

27 października 2011, 12:42
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Czy powstaną "Iniemamocni 2"?
Shutterstock
Brad Bird ma pomysł na sequel animowanego przeboju "Iniemamocni".

Reżyser oryginalnego filmu z 2004 roku poinformował, że planuje zrealizować kontynuację, ale dopiero wtedy, gdy naprawdę będzie na to gotowy.

- Chcę nakręcić ten sequel, bo mam w głowie kilka dobrych pomysłów - oświadczył Bird. - Myślę, że dzięki nim druga część "Iniemamocnych" będzie tak samo dobra, a nawet lepsza od pierwszej. Dla mnie idealnym sequelem był film "Toy Story 2", bo zabrał bohaterów w zupełnie nowe miejsca nie odrywając ich od wydarzeń z oryginału. Na tym chcę się wzorować. Nie mam jednak jeszcze całej koncepcji, a nie zamierzam kręcić filmu tylko po to, żeby szybko zbić kasę. Chcę, aby ten sequel był idealny.

Brad Bird kończy obecnie pracę na planie filmu "Mission: Impossible - Ghost Protocol".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: Iniemamocni
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj