Dziennik Gazeta Prawana logo

Dziewczyna z tatuażem nie chce Oldboy'a

21 października 2011, 15:00
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Dziewczyna z tatuażem
Dziewczyna z tatuażem/Media
Rooney Mara nie wystąpi w hollywoodzkim remake'u koreańskiego klasyka "Oldboy".

We wrześniu media poinformowały, że aktorka jest faworytką do głównej roli żeńskiej w nowym projekcie Spike'a Lee. Rozmowy z Marą zakończyły się niepowodzeniem, co oznacza, że twórcy filmu wznowili poszukiwania odpowiedniej aktorki do roli Marie. Bohaterem oryginalnego filmu z 2003 roku w reżyserii Parka Chan-wooka jest Oh Dae-su, mężczyzna, który zostaje porwany i uwięziony na piętnaście lat. Nie mając pojęcia, komu się naraził, robi rachunek sumienia i sporządza listę potencjalnych wrogów. Kiedy odzyskuje wolność, jego oprawca proponuje mu grę. W ciągu pięciu dni Oh Dae-su musi dowiedzieć się, dlaczego został zamknięty i kto jest odpowiedzialny za jego wieloletni koszmar. Josh Brolin zagra główną rolę w remake'u. W jego przeciwnika wcieli się najprawdopodobniej Christian Bale.

Rooney Marę mogliśmy podziwiać ostatnio w przeboju "Social Network". Już niebawem w kinach zagości thriller "Dziewczyna z tatuażem", w którym aktorka wciela się w jedną z głównych postaci.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj