Bohater "Noise" zaczyna słyszeć odgłosy dochodzące zza ściany. Dźwięki, przenikając do jego mieszkania podlegają subiektywnej interpretacji, podsuwają przypadkowe obrazy, które wchodzą ze sobą w interakcje. Produkcja jest grą wyobraźni prowokowanej dźwiękiem. Muzykę skomponował Tomasz Stańko, który pojawia się również w filmie. Dzieło inspirowane jest pracami teoretycznymi George'a Berkeleya.

"Noise" brał udział w selekcji krótkich metraży w ramach 5. Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu.

Bohaterem "Klatki" jest Frank, student medycyny, który całe dnie spędza w przytulnym mieszkanku, ucząc się do egzaminów. Jego spokojne życie zakłóca spotkanie na schodach dość irytującej sąsiadki, Lotty. Nagle zauważa, że coś dziwnego zaczyna się dziać wokół niego. Za każdym razem, kiedy opuszcza dom, odczuwa strach. Zbyt gadatliwa dozorczyni, za głośne dzieci, wścibska sąsiadka i niebezpieczny narzeczony Lotty, straszny Micke, zamieniają życie studenta w prawdziwy koszmar. W rolach głównych występują Emil Johnsen i Peter Stormare.