Nic się z nim nie dzieje. Zmiana wyglądu to jedynie wymóg nowej filmowej roli - Małaszyński gra teraz w serialu pod tytułem "Twarzą w twarz".

Reklama

Nowa produkcja TVN zapowiadana jest jako polskie "Miasteczko Twin Peaks". Akcja zaczyna się w momencie, gdy Wiktor (w tej roli właśnie Małaszyński), który jest złodziejem, cudem uchodzi z policyjnej obławy.

Ranny znajduje schronienie w Szwajcarii, gdzie będzie się nim zajmować śliczna lekarka Marta (Magdalena Walach, znana z roli w "Pensjonacie Pod Różą"). Za granicą Wiktor przechodzi przemianę - wygląda już jak zupełnie ktoś inny. Jednak policja nie daje się tak łatwo zbić z tropu...

Charakteryzacja, czyli założenie peruki, specjalnej wkładki na zęby (dzięki temu zmienia się kształt ust), naciąganie skóry, doklejanie zmarszczek i włosków zarostu trwa około dwóch godzin. Nad nową twarzą Małaszyńskiego pracuje Waldemar Pokromski - światowej sławy charakteryzator, który pracował przy takich produkcjach, jak "Lista Schindlera" Spielberga czy "OIivier Twist" Polańskiego.

Nowe wcielenie Małaszyńskiego zobaczymy jesienią na antenie TVN.