Aktorski duet - Danuta Stenka i Jan Frycz - znany z komedii "Nigdy w życiu!", znów spotka się na planie filmowym. I tym razem będzie to romantyczna komedia opowiadająca o rozkwicie dojrzałej miłości, ale czy i tym razem z Happy Endem?

Bohaterką "Jeszcze raz" jest Anna, atrakcyjna i żywiołowa czterdziestolatka. Jej córka, Kasia, jest nietypową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę. Z kolei zamożny i poukładany prawnik Michał jest ojcem dwudziestoletniego Pawła. Chłopaka, który dla odmiany kocha życie, ładne dziewczyny i beztroską zabawę.

Reklama

Mimo wcześniejszych wspólnych wakacyjnych planów Kasia i Anna będą zmuszone rozdzielić się - jedna jedzie nad morze, a druga w góry. Podczas letniego wyjazdu Anna pozna Michała. Co dalej się stanie, chyba nie trudno się domyśleć…

Prace na planie "Jeszcze raz" rozpoczną się 9 sierpnia i potrwają do połowy września. Za kamerą stanie Damian Pietrasik, autor zdjęć do "Tulipanów" i "Futra". Ekipa odwiedzi Chałupy, będzie także kręciła w Warszawie i Zakopanem.