Oryginał "Bliskich nieznajomych" wyreżyserował w 2004 roku Patrice Leconte. Scenariusz opowiadał historię kobiety, która ze swoimi problemami wybrała się do psychoanalityka. Przez pomyłkę bohaterka trafia do gabinetu księgowego, gdzie zainteresowany nią mężczyzna postanowił nie wyprowadzać jej z błędu...

Scenariusz nowej wersji "Bliskich nieznajomych" napisze Kelly Fremon. Film zostanie zrealizowany dla wytwórni Paramount Picture, niestety, jeszcze nie wiadomo, kto stanie za kamerą.

Swank obecnie kończy zdjęcia do romantycznej komedii Richarda LaGravenese's "P.S., I Love You" realizowanej dla wytwórni Warner Bros. Pictures. Hilary wcieli się w rolę młodej owdowiałej kobiety. Jej zmarły mąż (w tej roli Gerald Butler) zostawił jej dziesięć wiadomości, które mają pomóc kobiecie uporać się z wdowieństwem.

Aktorka w 1999 za rolę Teeny Brandon w "Nie czas na łzy" otrzymała swojego pierwszego Oscara. Drugą statuetkę Hilary odebrała w 2004 roku za rolę młodej bokserki Maggie Fitzgerald w filmie Clinta Eastwooda "Za wszelką cenę". Czy nowe produkcje przyniosą Swank kolejne nagrody, zobaczymy już wkrótce.

Reklama