Inne
Reklama

Film, inspirowany słynną animacją "Żółta łódź podwodna" z 1968 roku, przedstawi losy mieszkańców podwodnej krainy Pepperlandii, opanowanej przez nudnych Sinych Smutasów. Losy państewka leżą w rękach czwórki przybyszy z odległego lądu, Johna, Paua, George'a i Ringo. Dzieło Roberta Zemeckisa powstanie w technologii performance capture.


A oto kto wystąpi w rolach czwórki muzyków:


Cary Elwes jako George Harrison (aktora na polskich ekranach widzieliśmy w sierpniu 2007 roku w dramacie "Twarda sztuka")

InneDean Lennox Kelly jako John Lennon (Kelly'ego mogliśmy podziwiać w sierpniu roku 2006 w obrazie "Życie ukryte w słowach"; ostatnim filmem, w którym zagrał brytyjski aktor, jest "Frequently Asked Questions About Time Travel" - na zdj. poniżej - w środku)

InnePeter Serafinowicz jako Paul McCartney (rodowity Liverpoolczyk, w którego żyłach płynie brytyjska, polska i białoruska krew, wystąpił niedawno w komedii "Raj dla par", która do polskich kin trafiła 1 stycznia)

Reklama
InneAdam Campbell jako Ringo Starr (Campbella znamy z filmu "Wielkie kino" z marca 2007 roku oraz roli Cala Vandeusena w serialu "Wyspa Harpera")