• "Plan B" w kinach od 2 lutego 2018 roku
  W "Planie B" zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych. Premiera filmu jest zaplanowana na 2 lutego 2018 roku.
 • Bogusław Linda w filmie Patryka Vegi "Kobiety Mafii"
  5
  Bogusław Linda bossem Grupy Mokotowskiej, a obok niego pojawiają się m.in. Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant, Tomasz Oświeciński, Julia Wieniawa, Katarzyna Warnke, a także raper Sobota. Oto fotogaleria z "Kobiet mafii: Patryka Vegi. Najnowszy film twórcy „Pitbulla” i „Botoksu” w kinach od 23 lutego 2018 roku. 
 • Jason Momoa w filmie "Liga Sprawiedliwości". Polska premiera 17 listopada 2017 roku.
  2
  3
  Jest spora szansa, że ten film z chęcią zobaczą nawet ci, którzy za przenoszeniem świata komiksu na wielki ekran nie przepadają. Ben Affleck, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher, Henry Cavill oraz słynnhy Khal Drogo z "Gry o Tron", czyli Jason Momoa. Film w kinach 17 listopada. Wielka galeria zdjęć już dziś u nas.
 • Roman Polański i Ryszard Horowitz / Robert Słuszniak, KRK FILM
  39
  1 tys.
  W zeszłym tygodniu, całymi dniami ulicami Krakowa chodził Roman Polański. Nikt się nie zorientował, że kręci film. O sobie. Reżyseruje Mateusz Kudła, z którym o pracy nad filmem rozmawiała Magdalena Rigamonti.
 • Kadr z filmu "Thor: Ragnarok". Polska premiera 24 października 2018 roku
  1
  Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem. Polska premiera filmu 25 października.
 • "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem" w kinach od 27 października
  2
  10
  To jedna z najbardziej znanych rywalizacji w historii sportu. Bjorn Borg i John McEnroe toczyli między sobą pojedynki, które do dziś uważa się za klasyczne. Film o nich 27 października wchodzi na ekrany kin. Zobacz zdjęcia z produkcji "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem", w której grają Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf oraz Stellan Skarsgard.
 • "Pewnego razu w listopadzie" Andrzeja Jakimowskiego w kinach od 3 listopada.
  Andrzej Jakimowski powraca z filmem "Pewnego razu w listopadzie". To historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, która rozgrywa się w przeddzień demonstracji patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. W rolach głównych zobaczymy Agatę Kuleszę, Łukasza Palkowskiego, a także Jacka Borusińskiego oraz Krzysztofa Kiersznowskiego. Obraz trafi do kin 3 listopada.
 • "Wszyscy moi mężczyźni" - Reese Witherspoon w komedii romantycznej. Premiera 6 października.
  2
  W pierwszy weekend października do kina wejdzie komedia romantyczna z Reese Witherspoon w roli głównej. Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Obraz w reżyserii Hallie Meyers-Shyer 6 października w kinach.
 • Maria Dębska w filmie Kingi Dębskiej "Zabawa, zabawa"; fot, Robert Jaworski
  2
  2
  W Warszawie trwają zdjęcia do najnowszego filmu Kingi Dębskiej (reżyserki obrazu "Moje córki krowy") – "Zabawa, zabawa". Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu. W rolach głównych w filmie wystąpią: Agata Kulesza, Dorota Kolak oraz Maria Dębska. Na ekranie towarzyszą im m.in.: Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Przemysław Bluszcz, Jowita Budnik, Marian Dziędziel oraz Tomasz Sapryk. Scenariusz filmu reżyserka napisała wspólnie z Miką Dunin, blogerką piszącą o kobiecym piciu. Został on doskonale udokumentowany i uwiarygodniony rozmowami z wieloma kobietami, zmagającymi się z nałogiem. Premiera filmu zaplanowana jest na 2018 rok.
 • Weronika Rosati w filmie "Podatek od miłości"
  1
  Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los "ściganego" wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie? Film "Podatek od miłości" zapowiedziany jest na 2018 rok, ale już dziś możecie zobaczyć zdjęcia z produkcji.
 • J.K. Simmons w filmie "Renegaci"
  1
  W "Renegatach" zobaczymy nie tylko laureata Oscara J.K. Simmonsa, ale też m.in. Sullivana Stapletona, Diarmaida Murtagh, Charlie Bewley, Ewena Bremnera. Muzykę do obrazu napisał Eric Serra. Zespół pięciu członków Navy Seals - amerykańskich komandosów od misji specjalnych - otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję…
 • Kadr z filmu "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego
  5
  256
  Na początku sierpnia padł ostatni klaps na planie nowego filmu Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Tym razem twórcy nagrodzonej Oscarem "Idy" przeniosą nas do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy