• ~Maciej Zawodny
    (2017-11-03 17:24)
    Dzięki.
  • ~Aleks
    (2016-04-26 12:06)
    Ja czekam na nową komedię z Olga Bołądź - uwielbiam ją!
  • ~KinoFemino
    (2016-04-21 22:46)
    Też uważam, że brakuje tutaj Chyry, a przede wszystkim DOROCIŃSKIEGO. Genialny aktor, dla mnie jeden z trójki najlepszych. A z tego, co jest, to lubię Olgę Bołądź i Magdę Popławską. Widzę, że nie tylko ja trailer Kochaja widziałam :)
  • ~Sroczka
    (2016-04-20 23:47)
    Monika Kwiatkowska w "Mieście 44" - tak wspaniała rola, tak wspaniała aktorka!!!!!
  • ~Marika
    (2016-04-20 21:22)
    Ja bardzo lubię Olgę Bołądź, jest bardzo dobrą aktorką, a juz za kilka tygodni będzie w nowej komedii "Kochaj" i na pewno świetnie zagra
  • ~Kasica
    (2016-04-20 17:09)
    Olga Bołądź jest po prostu genialna. Zaczęłam ją śledzić od Czasu Honoru, ale zdobyła moje serce w Służbach Specjalnych - jak dla mnie niesamowity talent. Cieszy mnie to, że dostrzegają ją reżyserzy i coraz częściej widać ją na dużym ekranie. Widziałam ostatnio zapowiedź "Kochaj" z nią i na pewno wybiorę się na to do kina :)
  • ~Małgorzata.
    (2015-12-19 21:46)
    najlepszy polski aktor to Zborowski Wiktor. Wyjątkowa szuja duchowa,
  • ~Mea
    (2015-04-27 15:51)
    Kwiatkowska w "Miasto 44" GE NIAL NA
  • ~Karolina
    (2015-04-20 08:27)
    Niektórzy nieźli,tylko filmy jakieś beznadziejne albo warsztat woła o pomstę do nieba.
    Drażni np.przykrywająca dialogi muzyka. Koniecznie światowa,angelska. Chyba,że ma zamaskować braki obrazowe,czy pospieszne,niechlujne międlenie pod nosem niektórych "gwiazd". Zawsze będzie malkontentem kto zasmakował ekranowo-scenicznej uczty mistrzów nad mistrzami wieku PRL. Co nie włączysz-rudy łeb. Zielińska. Chyba już Ferdynanda zakasała. Albo ta sama zgraja remiechów pod różnymi tytułami. Kasa,kasa,kasa... Sorry,mam kaca.
  • ~rabbit
    (2015-04-19 19:03)
    Kot is the BEST
  • ~Mania
    (2015-04-19 15:30)
    Osobiście dałabym raczej Gabrielę Muskałę zamiast Moniki Kwiatkowskiej, która owszem zagrała świetnie niedużą rolę w "Mieście 44", ale pojawia się na ekranach tak rzadko (zgadzam się, szkoda), że naprawdę trudno stwierdzić, czy jest niezawodna. Natomiast Muskała potrafi być kapitalna w serialu ("Głęboka woda" i "Paradoks"), filmie ("Wymyk"), o teatrze (łódzki Jaracz) nie wspominając.
  • ~Mania
    (2015-04-19 14:58)
    Trochę dziwny ten ranking, nie do końca rozumiem według jakich kryteriów skompilowany?. Magdalena Popławska bardziej pasuje moim zdaniem do kategorii "Wszędzie jej pełno". Olga Bołądź potrafi być świetna, ale również kompletnie drewniana więc trudno powiedzieć, że "nigdy nie zawodzi". Z jednej strony gwiazda Tomasz Kot, a z drugiej Justyna Wasilewska i Monika Kwiatkowska, które są prawie nieobecne na dużym i małym ekranie. Gdzie Chyra, Dorociński, Więckiewicz, Kulesza i Jakubik? Zbyt oczywiści? Możliwe, ale to rzeczywiście są aktorzy, którzy praktycznie nigdy nie zawodzą, a można się przekonać o tym oglądając ich zarówno w kinie, jak w telewizji czy w teatrze.
    Plus za Gruszkę i Woronowicza. Są rzeczywiście bardzo wszechstronni i prawie nigdy się na nich nie zawiodłam - zwłaszcza na niej.
  • ~Beawo Maciejewski !!!! Ranking
    (2015-04-19 14:37)
    pierwsza klasa (szkoły oidstawowej).SUPER !!!
  • ~Kuba
    (2015-04-19 13:27)