• ~"cenzor"!
    (2015-04-17 13:20)
    ...po prostu chwyt reklamowy i nic więcej! Film przyciągnie miliony i zarobi jeszcze większe miliony ...
  • ~janek
    (2015-04-17 07:16)
    polecam tez na you tube swietny film rosyjski czekista
  • ~blumkwist
    (2015-04-17 03:14)
    "System" obnażył putinowski...system
  • ~osservator
    (2015-04-16 23:15)
    To przecież druga ekranizacja tego "tematu". Poprzednia, też zachodnia. Nasi "byli mundurowi" też manipulują prawdą o pewnym "sławnym" wampirze ze Śląska
    Szkoda tzw. "zwykłych Rosjan", szkoda "zwykłych Polaków" ...
  • ~blin
    (2015-04-16 23:06)
    No to super - lepszej reklamy nie mógł zrobić ;-)
  • ~ewak
    (2015-04-16 20:34)
    W Polsce tytuł brzmi "Ofiara 44". Super książka,polecam
  • ~WAW
    (2015-04-16 20:22)
    OBEJRZE Z PRZYJEMNOŚCIĄ
  • ~hmmm
    (2015-04-16 15:46)
    Nie to co u nas. Pokłosia, Idy, Nasze matki nasi ojcowie, oj ta Rosja niepokorna, jeszcze nienawykła do zginania karku.
  • ~Potomek jednej z nich...
    (2015-04-16 15:35)
    Dużym dramatem dla Rosjan jest to, że swojej dramatycznej historii muszą się uczyć od potomków swoich ofiar...
  • ~toffi
    (2015-04-16 15:20)
    Putin nigdy się nie odciął od komunizmu, stalinizmu a zwłoki Lenina nadal leżą i straszą na Placu Czerwonym!!! Zbrodnie komunistyczne są w Rosji tematem tabu. Niemcy jednak potępili nazizm a pomników Hitlera nigdzie nie stawiają, jak Rosjanie Lenina.
  • ~ke9
    (2015-04-16 14:45)
    To nic. Nie martwcie się Bracia Rosjanie. My Polski Naród w 99% wierzymy waszej Anodinie. Jakiej tam Waszej. Naszej!
  • ~ktoś
    (2015-04-16 14:34)
    Każdy UBEK boi się smrodu, jaki kiedyś zostawił. :)
  • ~mkk
    (2015-04-16 13:47)
    Koreański Kim boi się filmów...
    Rosyjski Putin też...
    Znaczy: ta sama liga. Ten sam światopogląd. To samo wyszkolenie.
  • ~RPOBSON
    (2015-04-16 13:31)
    jA MYŚLALE ZE onet TO BĘDZIE SZANOWAL MOJ WZMOWE . aLE WIDYE E TO JAEST TO SAMO CO YA prl. JEELI YLE O WLADYCACH MWISY TO IDYIESY NA BOCYNZ TOR pO CHOLERZ mZ polacz EALCYZLI O WOLNOđ sowa_
  • ~LOS BASTARDOS
    (2015-04-16 13:16)
    CZAS NAJWYŻSZY CO WYRABIALI BANDYCI U WŁADZY W ROSJI I W DEMOLUDACH.
  • ~tadek
    (2015-04-16 13:14)
    Czasami odczuwam potrzebę blokady niektórych antypolskich filmów: np. Pokłosia, ale u nas to nie Rosja, u nas można wszystko.
  • ~ZNAM TE czasy
    (2015-04-16 12:55)
    ~~DZIADEKB -mASZRACJE KTO NA TYCH MIERNOTÓW GŁOSUJE. tACY Z kRESÓW bale. tANCE ewóda I kpła A JAK BĘDZIE rozpierducha TO mY ZA granica tAK BYŁOW !1939 - nie oddamtY ani brudu ZA paznokciem . a PIERWS sp...LILI.
  • ~trUPAina
    (2015-04-16 12:46)
    a kiedy bedzie wpolsce film polska za piasta mordercy polan
  • ~sodomaho
    (2015-04-16 12:43)
    polacy maja obsesje koscielna juz 1050 lat pracuja naswojego ciemiezce chyba sa masochistami akler to sadyści dobry układ
  • ~qwf3rf
    (2015-04-16 12:37)
    Proszę bardzo, Putin ma rozum by zakazać antypaństwowej chucpy a u nas w Polsce z otwartymi rękoma pomagamy jeszcze płacimy nawet obcym srać na Polskę, jakie my cywilizowane jesteśmy i zachodnie!