• ~pisowski pisowiec
  (2015-03-03 09:08)
  Nie było nominacji dla Bronka Analfabety w buciorach na fotelu w Parlamencie Japonii? Film nosi tytuł "WSIogun".
 • ~asia
  (2015-03-03 09:45)
  ciągle te same gęby wygrywaja. Zakneblowali mlodzych dokładnie. Klika trzyma sie mocno.
 • ~Polskie kino.
  (2015-03-03 12:10)
  Gdyby Tomasz Kot był Amerykaninem , jego talent byłby podziwiany na calym
  świecie. Niestety to dotyczy wszystkich polskich aktorów.
  Aktor potrafił stworzyć wielkie kreacje w tak różnych filmach , jak Erratum, ,,Bogowie", czy w filmie o Riedlu ,legendarnym muzyku z zespołu ,,Dżem".
  Na marginesie pragnę zanotować dobry gust i świetne kreacje polskich aktorek-
  było elegancko i z umiarem, odpowiednio do uroczystości zorganizowanej w Teatrze Polskim.
  Natomiast umiaru zabrakło organizatorom, którzy wprowadzili do imprezy politagitkę na temat Ukrainy, ni z gruszki ni z pietruszki, jak obowiązkowa prasówka dla załogi w czasach PRL.
 • ~trt
  (2015-03-03 17:43)
  Takich kotów w PRL było na pęczki. Znakomitych aktorów którzy mieszkali w blokach i jeździli maluchami. Poza tem gość jest patologicznie wysoki.
 • ~gosciu
  (2015-03-03 18:05)
  Gdyby T.Kot byl innego eyznania,nie zdobylby nawet 4 miejsca.
 • ~Inka
  (2015-03-03 20:25)
  Czy warto było poświęcić cały czas dany Torbickiej na wyszydzanie tych widzów, którym nie podobała się Ida. Jednym się podoba Kaśka, innym Maryśka, co w tym nowego i co w tym dziwnego? Takie było, jest i będzie kino. Trzeba było być aż tak poprawnym? Mocno szkoda, bo gala powinna być uroczystością dla wszystkich ludzi kina, a nie tylko dla wybranych. Ci którym Ida nie przypadła, też tworzą filmy, też są ludźmi kina, też są w takim dniu ważni, cenni, warci uwagi i szacunku. Wstyd Pani Torbicka, wstyd. To był ze strony pani Torbickiej zbędny element w świętowaniu, które powinno przebiegać i wyglądać zdecydowanie bardziej pluralistycznie. Flmy które muszą się podobać, to już podobno historia. Jak niestyty można w przypadku Idy dostrzec, wraz z putinem ze wschodu wracają stare zwyczaje. Film po lini władzy musi się podobać i już, a przeciwników wykpimy, wyszydzimy, ośmieszymy... Wstyd Pani Torbicka, wstyd. Ludźmi kina są nie tylko ci ludzie, z którymi zgadza się pani grono znajomych.