• ~POparzony
  (2014-12-03 15:09)
  Imperium będzie strzegło POlskich granic przed zakusami rebeliantów z zakonu Jedi i zielonymi ludzikami.
  Krul TUSK z Gildii EU wspomagany przez Klony Imperium i droidy (drony??) Gildii nałoży kolejne POdatki i konfiskaty oszczędności emerytalnych tym razem z ZUS. Zastępy mundurowych dostaną kolejne przywileje i najnowocześniejsze zabawki militarne.
  Właśnie został rozpisany przetarg na dostawę pionowzlotów zwanych POtocznie Helikopterami lub Śmigłowcami.
  Jednak preferowane maszyny Black Hawk okazały się zawodne w przypadku mgły i musiały przeczekać na ziemi na zmianę POgody.
  To jest dyskwalifikująca wada dla smigłowców w świetle wytworzonej sztucznej mgły w Smoleńsku przez Rycerzy Jedi, która doprowadziła do katastrofy statku POwietrznego z wicekrulem Polski na pokładzie. POjawił się PrOblem Lemingi!!! I jeszcze to niePOwodzenie w wyborach lokalnych do samorządów, które przeciągnęły się o tydzień, bo trzeba było fałszować karty z głosami, aby zadowolić Imperatora i Krula Tuska.
  Z Powodu oskarżeń o fałszerstwa wyborcze w POlsce stacjonują Szturmowcy Imperium i droidy (drony?) EU Gildii Kupieckiej (dawna Wspólnota Węgla i Stali) w celu stabilizacji i zapewnienia ochrony rządzącym. ;)
 • ~Wiesio 13 bicz na Wiesia 13
  (2014-12-03 15:38)
  A Gwiazda Śmierci z Wiertniczej nadaje promienie ogłupiające i nadaje... Darth Michnik co prawda zestarzał się, ale młodzi sithowie kontynuują jego dzieło...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.