• ~IV RP
    (2013-09-06 09:30)
    Teraz niech nakręci film o rodzicach kurdupla-prezesa ! Jak w PRL cenzorka absolwenta listy IPN-00945/548 za pobory latała do Anglii na zakupy ? Jak służby przygotowywały ojca do projektowania ambasady USA ? czy jest to możliwe aby w tym czasie opiekun Polski przypadkowo wybrał ojca do projektowania bo nie miał uprawnień ! w tym celu jak można przeczytać w internecie został wysłany // przez kogo ? // na kursy do Anglii i Holandii ? Kaczyński jest autorem słow ,, kto w PRL jeżdził na zachód to był TW " ? Czy to dotyczy rodziców ? czy to dotyczy nie mogącego żyć bez sekretarki i szofera wielki opozycionista który został zaopiniowany przes SB na studia do Moskwy Zbysiu Romaszewski który osłabiał ich gospodarke systematycznie pił ! za te zasługi ostatnio Sąd zasądził wysokie odszkodowanie !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-06 12:32)
    he he jak sie złoszczą POmiotki i towarzysze Kiszczaka.
  • ~moherowy ninja
    (2013-09-06 11:58)
    re tylko pytam:
    z poziomu Twojego wpisu wnoszę iż mam do czynienia z geniuszem pasionym sterydami pislamu :)
  • ~dolem
    (2013-09-06 12:31)
    Pieknie pisze się po nowemu historię.
    Fotio nr. 6 - Głowacki z reką w górze pokazuje VICTORIE.
    Jak to ma sie do wyznań w autobiograficznej ksiązce, że 13 grudnia 81 był w Londynie i w ogole nie był związany z "Solidarnością"?
    I czy podbródek wodza ma świadczyć, że tak jest dobrze???+
  • ~LEKARZ
    (2013-09-06 11:59)
    SPOKOJNIE PiSDZIELCY, I TAK ZADNE MEDIA NA SWIECIE NIC O TYM CZY INNE POLSKIE NEWSY NIE PODAJA, ANI SLOWA, A O WASZYM KURDUPLU NA NIKT NA SWIECIE NAWET NIE SLYSZAL, SPYTAJ SE NA ULICY W SAN FRANCISCO CO JEST SMOLENSK :) LOL
  • ~bodzio
    (2013-09-06 12:23)
    na chama juz serwujecie nam tego bufona .
  • ~moherowy ninja
    (2013-09-06 12:04)
    re HEHE:
    film powstanie jak tylko pislam zawładnie tym biednym krajem, niestety.
    W pierwszej kolejności powstanie książka napisana przez Jarka lub któregoś z jego przydupasów. Książka ta automatycznie stanie się lekturą szkolną w polskich szkołach no i jeszcze może w gruzińskich. Naturalna kolej rzeczy to film. Wytwórnia filmowa im. Lecha Kaczyńskiego przedstawia film pt. O dwóch takich co rozbili samolot. Dystrybucja na terenie Polski i Gruzji. Oczywiście dzieci w szkołach muszą to obowiązkowo zobaczyć.
  • ~gość1
    (2013-09-06 11:55)
    http://wiadomosci.onet.pl/wenecja-2013-gosc-numer-jeden/wf0xh
    Więc były pustki? Balonik jest pompowany?
  • ~jarek pisuarek
    (2013-09-06 12:09)
    to nie prawda że wałęsa skakał przez płot ! to lechu po plecach jarka właził !
  • ~Kaska
    (2013-09-06 12:11)
    Nie widze zdięc publicznosci hahahahaha .Na onecie piszą ze sale swiecił pustkami
  • ~profesor
    (2013-09-06 12:18)
    A pamietacie jak Wajda mowil, ktore telewizje sa z nimi? ONI I MY...
  • ~@ LEKARZ 11:59
    (2013-09-06 12:23)
    Jesteś tak samo lekarzem, jak i znasz, byłeś/ mieszkasz we Frisco!
    Amerykanie w 95% są na Twoim poziomie - kompletne tumany, nie wiedzące nawet po której stronie świata mają Europę.
    Rozejrzyj się lepiej niedorozwoju w tejże Europie - i spytaj się ludzi na ulicy, kto to jest Tusk, Komorowski? NIKT nie wie!
    Nazwisko Wałęsy kojarzone jest (niezbyt precyzyjnie) w brytyjskich, niemieckich, francuskich, holenderskich szkołach ponadpodstawowych przez średnio jednego na 80 (!!!) uczniów.
    No i nikt normalny na tę filmową propagitkę nie pójdzie tam z własnej woli...
  • ~Anatol
    (2013-09-06 12:24)
    Ten film to Przygody Nikodema Dyzmy w wykonaniu Wajdy.Pamiętamy jak Bolek miał trudności w odczytywaniu podsuniętych mu karteczek przez tzw .doradcow będących odbiciem KOROWSKO-MIchnikowskim. Kuroń wołał : Walęsa to sierżant w okopach a porucznikami to jesteśmy my.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-09-06 09:36)
    Jedna roznica,Walesa .. Komorowski siedzial w wezieniu a kaczorek w szafie. ...u mamusi z kotem
  • ~socjolog
    (2013-09-06 12:27)
    a co będzie gdy publika opluje Bolka na stojąco ? To zdecydowanie za mała kara dla oszusta i sprzedawczyka...
  • ~stan
    (2013-09-06 12:39)
    BRAVO BOLEK - jeteś wzór agenta pajaca
  • ~student
    (2013-09-06 12:33)
    Czy jest wątek o cotygodniowych wygranych w toto-lotka?
  • ~robol
    (2013-09-06 11:39)
    stalo sie kapital zdlawil socjalizm przy pomocy Solidarnoci i jego elitom izdrajcom jak Kiszczak Jaruzelski Polska zostala sprzedana rozgrabiona zadluzona z 5milionowym bezrobociu,rzadzily juz wszystkie partie nie wniosly nic pozytecznego .Dla tego kraju nie widac przyszlosci stacza i bedzie staczal az do upadku.Glupi narod zawierzyl idiotom .
  • ~OBSERWATOR
    (2013-09-06 12:46)
    Miliony Polaków przeklinają ten dzień, kiedy przeskoczył przez płot na teren Stoczni, bo to był początek polskiej biedy, kiedy po 1989r do władzy dorwali się cwaniacy i doją Polskę, ile wlezie, po dzień dzisiejszy. Dzisiaj rano w Radio TOK-FM słyszałem informacje z Wenecji, że żadnego entuzjazmu na pokazie tego filmu nie było a i publiczności tez było niewiele. No to, komu chcecie znowu wcisnąć kit? Sądzę, że Polacy, którzy już dawno poznali się na Wałęsie oleją ten film od góry do dołu.
  • ~pragmatyk1414
    (2013-09-06 13:07)