• ~dobry rocznik
    (2013-10-04 10:25)
    Mój syn gimnazjalista na tego gniota nie pójdzie, chociaż by Ministerstwo Oświaty na uszach stawało i miało się to odbić na np ocenie z zachowania...
    Przynajmniej zachowa TWARZ i ugruntowane przekonanie o prawdziwej historii.
    Do sponsoringu tegoż "arcydzieła na miarę OSKARA" nie dokładam się!
  • ~Beka
    (2013-09-24 12:10)
    Dno
  • ~tfu
    (2013-09-21 10:15)
    dwu oszustów śmieje się,że wyrolowali gojów.A co będzie jak goje zaczną robić porządki?
  • ~plk kwiatkowski
    (2013-09-20 16:53)
    ZDYCHAJ BOLEK CHOCIAZ DZISIAJ POPOWO BEDZIE BALOWAC
  • ~jurek
    (2013-09-20 16:51)
    ja olewam tych uboli na stojaco
  • ~rr
    (2013-09-18 20:11)
    podobno sala była pustawa, zero zagranicznych dziennikarzy, a owacje we własnym zakresie
  • ~Obserwator
    (2013-09-13 14:19)
    Na zdjęciu nr 8- Kulczyk Holding Grup
  • ~rewident
    (2013-09-13 08:11)
    ile zapłacono klakierom za oklaski ? Jeśli okaże się,że ze środków budżetowyc to będą procesy o zwrot od osób winnych.
  • ~A-dam-H na żel
    (2013-09-12 23:21)
    re~janinaH2013-09-11 11:24
    pisdzielisz, cegiełek też nikt nie zbierał. I kompletnie nie uczysz się historii, tej prawdziwej, jedynej, opartej na faktach, które większość Polaków ma też w sercach - oprócz ruskich.
  • ~janinaH
    (2013-09-11 11:24)
    Owacje na stojąco za nasze podatki . Czemu Wajda nie zrobił filmu o Wałęsie za swoje pieniądze ? Tak robią na zachodzie i czerpał zyski za bilety które by kasował od tych co by chcieli oglądać ten film .
    Tu nie ma kapitalizmu ani demokracji o co tak Wałęsa niby walczył , film został sfinansowany z systemu komunistycznego .tak jak kiedyś kręcono filmy w Polsce za pieniądze podatników .
  • ~madame de Pardieu
    (2013-09-10 10:31)
    się nie wygłupiajcie i nie ośmieszajcie bardziej niż to jest konieczne dobrze wiemy jaka jest prawda i że się tym interesowali głównie polskie osoby które musiały i to wszystko!!! może to wy debile i durne pismaki klaskaliście ale na KOLANACH!!! już film Katyń był słaby a wajda poza podlizywaniem sie już niczego nie zrobi !
  • ~Koneser
    (2013-09-10 04:13)
    MNIE TEN FILM NIE PODOBA SIE.
  • ~wesoly emeryt...
    (2013-09-09 22:26)
    Ha,ha,ha...a maluczcy folguja chamstwu przy kazdej okazji. Czegoz to sami dokonaliscie w swoim zyciu? Nic!!!, ale rozumiem, ze to Ruscy, Niemcy, Zydzi i Nowozelandczycy rzucali wam przyslowiowe klody pod nogi. Zalosni i biedni w swojej prostocie nie popuszcza nawet takiej osobistosci, jak pan Andrzej Wajda. Zle to swiadczy o naszym nieucywilizowanym spoleczenstwie.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-09-09 14:15)
    Owacja na stojąco dla dwóch Agentów.
  • ~syn boleslawa
    (2013-09-09 14:11)
    Bolkowi kolesie bili brawa i na tym skonczylo sie...
  • ~dieta szczawiowa
    (2013-09-09 13:35)
    Wajda prezentuje kompletne uzębienie, widocznie nie był nigdy na diecie szczawiowej , zaproponowanej przez PO pozostałej części społeczeństwa.
  • ~Jest sposób
    (2013-09-09 13:16)
    ~babcia klozetowa2013-09-08 15:42
    a teraz pogonią przymusowo szkoły do oglądania tego GNIOTA wyciągną kasę od rodziców dzieciaków i ogłoszą sukces kasowy i frekwencyjny


    Da się darmową lemoniadę i kukurudzę i szkoły przyjdą.
  • ~O take Polskię walczyłem
    (2013-09-09 13:13)
    Owacja na stojąco dla "Wałęsy"


    Ja byłem . Ja zrobiłem.To moja zasługa.
  • ~Dzieje Kopulacji Apostolskich
    (2013-09-08 21:23)
    Para debili na tych zdjęciach. Poznasz głupiego po śmiechu jego.
  • ~amnie nie stanął
    (2013-09-08 18:33)
    POmroczność jasna !!!