• ~Hm
  (2013-06-27 08:06)
  No, ale w jednym z wcześniejszych filmów wygrał z Chuckiem Norrisem.
  I wy sądziliście, że on długo pożyje ?
 • ~Piotr
  (2013-06-27 07:54)
  Wielka ignorancja autora . Bruce Lee przecież nie był karateką. Wstyd panie Łukaszu!
 • ~king brus li karate miszcz
  (2013-06-27 07:54)
  kino karate?

  brus li cwiczyl je z bratem, kingiem mlodszym. bo sam umial tylko nieco kungfu, no itak mu sie pomieszalo, ze mu wyszlo z tego cos zupelnie nowego - drzetkundo.

  ale co tam bedziemy sie rozdrabniac. kino karate, cwiczylem z bratem, twoje lzy leco mi na koszule...
 • ~king brus li karate miszcz
  (2013-06-27 08:00)
  Piotrze! jestes ignorantem. pan autor napisal i tak ma byc, "prawdziwy karate balet"!

  tera ci lyso.
 • ~sokular
  (2013-06-27 09:13)
  W HongKongu nadal trwa Jego kult.Można tam oglądać jego pamiątkowe odbicie Dłoni. w tamtejszej alei gwiazd.Z Charakteru był to KTOŚ.
 • ~stiwen
  (2013-06-27 10:09)
  Oczywiście, że Bruce Lee nie był karateką. Tak twierdzić, to dla niego wręcz zniewaga. Zachowały się wywiady, w których krytykował karate, a większość jego filmów w mniej lub bardziej otwarty sposób kontestuje japońskie sztuki walki.

  Domyślam się, że autor parafrazuje określenie "film karate" ukute w złotych czasach VHS do opisu mordobić wszelkiego sortu. W tym przypadku to jednak faktycznie niezręczność.
 • ~paweł34
  (2013-06-27 10:34)
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTII Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
 • ~logos
  (2013-07-01 12:18)
  re:~paweł34

  Matka wie, że ćpiesz?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.