• ~kozik
    (2013-05-28 08:47)
    Żenada. Wprawdzie jak mawiali starożytni "gust nie podlega dyskusji", ale wybór 3 pierwszych świadczy, że rodacy w większości mają niestety gust niski. Komedie Barei są dobre, ale to jednak tylko zabawne kicze. Taki jeleń na rykowisku, ale na wesoło.
  • ~ads
    (2013-05-28 07:37)
    film rejs na pewno nie to propaganda
  • ~rk1
    (2013-05-28 11:28)
    ...a najlepszy RANCZO
  • ~Bader
    (2013-05-28 08:57)
    jest jeszcze jedna nacja w europie której produkcja filmowa bez wsparcia z zewnątrz jest równie "mocna" co nasza.
  • ~bjp
    (2013-05-28 09:11)
    Kompletna porażka. To tak jak "majteczki w kropeczki" wygrałyby z walcami Strausa. Moim zdaniem, najlepszym filmem jaki kiedykolwiek oglądałem, łącznie z zagranicznymi, była pierwsza, nieocenzurowana /przez samego Wajdę/ wersja Ziemi obiecanej. Na tym poziomie gry aktorskiej, scenografii, zdjęć o scenariuszu nie wspomnę, itp. nigdy nic lepszego nie było i już nie będzie.
  • ~zniesmaczonyPO
    (2013-05-28 09:28)
    zgadzan się z bip "Ziemia Obiecana" to najlepszy polski film, a takze jeden z 3 najlepszych na swiecie.
    nieporozumieniem jest zamieszczenie tu "Dzień swira" i Rejs to zupełnie przecietne filmy w naszej historii jest duzo lepszych filmów - poczynajac od filmów: Kanał, Baza ludzi umarłych, Potop, Pasazerka, Sanatorium pod klepsydrą ...
  • ~harpun
    (2013-05-28 09:52)
    Same komedia! Jakaś kpina. Ranking internautów nie powinni w ogóle czegoś takiego publikować... no ale kliknięcie i obejrzenie reklam się liczy.
  • ~Jack
    (2013-05-28 11:15)
    Pawiany znowu naciągają żeby klikać. Ni jak to się ma do polskich filmów i wszyscy o tym wiedzą!
  • ~usa
    (2013-05-28 22:44)
    ZIEMIA OBIECANA !!!
  • ~sig_9
    (2013-06-12 08:46)
    Ta lista to jeszcze jeden dowod na poglebiajaca sie glupote Polakow. Wszystko wskazuje, ze ten smieszno-zalosny kraj nadwislanski wkrotce sie znow rozleci i nie bedzie to zadna strata dla cywilizacji europejskiej. Miejmy nadzieje, ze wiekszosc terytorium przejma Niemcy, a Ruscy tylko wschodnie, kaczystowskie wojewodztwa.
  • ~klatka
    (2013-05-29 07:20)
    kto układał ten ranking Rękopis Rejs to najzwyklejsze knoty którym opinię zrobiło kilka publikacji filmy Bareii dobre ale nie na tyle aby zajmowały miejsce na liście równie dobrze mogły sie tu pojawić super knoty Bitwa warszawska i kac wawa
  • ~prrrrrrrrrrr