• ~qq
    (2013-03-18 23:12)
    Nieujarzmiona,kochana Warszawa.
  • ~pk
    (2013-03-19 10:05)
    Ulica Bora-Komorowskiego za zasługi dla Warszawy???. Anders chciał go postawić przed sądem i miał rację.
  • ~Kangur
    (2013-03-19 02:54)
    Maria i vipis.
    Takie komunistyczne pomioty jak wy powinnini juz byc dawno rozliczeni. Ale niestety dzieki wsapalemu walesie do tego nie doszlo.
    Dzieki takim jak wy ludzie uciekaja z Polski, albo do niej nie wracaja.
    Ciekawe czy jeszcze w szufladach macie swoje rypane PZPR-owskie legitymacje.
    Slow na was szkoda wszy jedne.
  • ~goral
    (2013-03-19 05:39)
    Ja tam wolę kozę
    d
    y
    m
    a
    ć
  • ~jack
    (2013-03-19 05:37)
    W tworzeniu wirtualnego świata ekipa PO jest bezkonkurencyhna
  • ~ajax
    (2013-03-18 20:58)
    "...gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje, gdzie wiosna spaliną oddycha..."
  • ~xyz
    (2013-03-19 08:25)
    kto za to zapłacił i na co to komu? może lepiej zrobić wizualizację jakiejś innej wioski ale taką z przyszłości a nie sprzed wojny
  • ~Maria
    (2013-03-18 20:47)
    Do Pameli .Nie wiem kim jesteś co sobą reprezentujesz ,mam jednak przeczucie że nie posiadasz na ten ten temat żadnej wiedzy lecz tylko nienawiść jaką ci wpoili twoi rydzykowsko-pisowscy przywódcy .Piszę to dlatego iż takie bzdury może tylko wygadywać fanatyk tej sekty albo całkowity ignorant.Moja rodzina wywodzi się z Warszawy Przed wojną mieszkaliśmy na starówce dokładnie na Świętojańskiej Nasza stolica była pięknym miastem .Zniszczenia dokonał na początku Hitler swoimi nalotami bombowców ,A po tym dokończył niszczenia po powstaniu warszawskim .Głupota dowódców powstania doprowadziła do tego iż zginęło tysiące ludzi i młodzieży a Hitler w odwecie dokończył niszczenia tego miasta .Heroiczność mieszkańców i wszystkich Polaków po wojnie doprowadziła do odbudowy naszej stolicy.A Pałac Kultury postawiony niby w darze dla narodu niech sobie stoi .To nie tylko komuniści ale cały naród odbudowywał to miasto Pamiętam Festiwal Młodzieży Świata Ten przemarsz od Pałacu Kultury na stadion dziesięciolecia ten entuzjazm młodych .Warszawa była jeszcze w gruzach ale podjęła się trudu aby gościć młodzież z całego świata To my młodzi budowaliśmy stolicę od nowa i nie mów ignorancie iż to komuna czy ruscy.
  • ~jaaaaaaaaa
    (2013-03-18 19:32)
    Wiele krajów trzeciego świata ma dużo lepiej rozwinięte stolice niż post rosyjska Warszawa.

    Swoją drogą czytając "rewelacje" co niektórych widać jak denny poziom wiedzy o świecie reprezentują Polacy.
  • ~Ardyn
    (2013-03-19 10:00)