• ~Gloria Perdenia
    (2013-03-13 13:14)
    No ale czy ma cenzurke moralnosci od Solidaruchów ? Zaswiadczenie od proboszcza ? Bez tego ani myslę sie wypowiadac na temat pana Karewicza.
  • ~mario
    (2013-03-13 13:28)
    Panie Emilu - sto lat, jest Pan wspaniały
  • ~opek.
    (2013-03-13 13:30)
    wszystkiego najlepszego.jest Pan znakomitym aktorem.
  • ~JEDI
    (2013-03-13 13:46)
    ZDROWIA
  • ~deszczowiec
    (2013-03-13 13:54)
    re Gloria Perdenia
    Pan Karewicz, jako 16-letni chłopiec, był jednym z obrońców Zielonego Mostu w Wilnie. Bronił go przed sowietami, i to wystarczy za świadectwo bycia porządnym Polakiem.
    A twoje głupawe teksty przyprawiają o mdłości.
  • ~HANS
    (2013-03-13 14:03)
    Brunner Ty "szwabska świnio" - najlepsze życzenia - 150 LAT !!!
  • ~@Gloria Perdenia
    (2013-03-13 14:16)
    POmatologia, kochani, to wielka nauka. 

    POmatolog o świecie dzisiaj Prawdy szuka. 

    Ja dylemat mam taki, nie ogromny, mały: 

    Owszem, srają Glorie, ale by pierdziały? 

    Jednak dzięki STOKROTCE każdy to zobaczy,
    
W telewizji, w prasie, że ubecki wypierdek 

    Rzeczywiście istnieje, wszyscy to potwierdzą. 

    Jaki z tego wniosek? Jednak Glorie pierdzą!
  • ~jacek
    (2013-03-13 15:17)
    Radości z życia
  • ~ale Kloss lepszy bo radziecki mimo, że nasz
    (2013-03-13 15:54)
    Brunner by ci viagry nie zabrakło. Dobry jesteś i tak trzymaj...
  • ~LS
    (2013-03-13 17:14)
    Wzor meskosci takiej jakiej juz dzisiaj sie niestety nie spotyka !!!
    To mowie jako mezczyzna.

    Zycze Panu wiele szczescia i radosci !!!
    Pana gra aktorska zawsze byla nietuzimkowa.
  • ~HAMS KLOS
    (2013-03-13 17:33)
    BRUNER 200 LAT W ZDROWIU !!
  • ~tomek
    (2013-03-13 17:35)
    szacunek i zdrowia zycze Panie Emilu
  • ~ewa koby
    (2013-03-13 19:26)
    ps ostatni papierowy zostal wybrany moze zobaczymy wreszcie te papie zyska wiecznie utajoe ...wszyscy wiem co
  • ~ewa koby
    (2013-03-13 19:28)
    sobostwor sobowtor
  • ~fanstawki
    (2013-03-13 23:22)
    Kopę lat panie Emilu !
  • ~kinoman
    (2013-03-14 12:33)
    A ja pamiętam też rolę pana Karewicza w filmie "Baza ludzi umarłych" gdzie wystąpił razem z takimi wielkimi /moim zdaniem/ aktorami jak pan Kęstowicz czy Kłosowski/ śpiewał piosenkę Harmonia z cicha na trzy czwarte rżnie/ . W tamtych czasach jako kilkunastoletni chłopak oglądałem tan film w kinie z wypiekami na policzkach. Inną rolę pana Karewicza z młodzieńczych lat jaką zapamiętałem to Jagiełło w "Krzyżakach". Bardzo lubiłem oglądać pana Karewicza w jego kinowych rolach. Życzę panu panie Emilu dużo zdrowia i pogody ducha oraz oczywiście 200lat wspaniałego życia.
  • ~wierna fanka
    (2013-03-14 22:22)
    Panie Emilu, 200 lat !! Jest Pan tak przystojny. że młodszy nieco kolega Adamczyk nie powinien pozować razem z Panem, bo z niego "cienki bolek". Zdrowia, miłości i wszystkiego co najlepsze dla super dobrego aktora i przystojnego mężczyzny !
  • ~Kryst
    (2013-03-24 13:40)
    Jaki piękny wiek !!! 200 lat w zdrowiu i w tak pięknej kondycji !!!
  • ~stara fanka
    (2013-04-11 19:09)
    Gratuluje kunsztu aktorskiego i zycze wielu dni i lat w zdrowiu i szczesciu.
  • ~buws
    (2013-09-25 01:47)
    pan Emil Karewicz to moj ulubiony aktor na polskiej scenie to numer jeden 1000lat panie Emilu w zdrowiu i dobrej kondycji chyle glowe przed panskim kusztem

Może zainteresować Cię też: