• ~miś
    (2013-03-06 13:21)
    żyd wajda ma już 87 urodziny?
    To dobrze
  • ~bolek
    (2013-03-06 13:24)
    najlepiej dobiera się z każdą władzą.Ktoś to okeślił "wajdalizmem".
  • ~bene11
    (2013-03-06 13:33)
    Niech przestanie wajdolić i sPOcznie na wieki przy czerwonych wyzwolicielach. Laureat Oskara "za całokształt".No cóżtylko w Polsce POmyleni traktuja go powaznie,choć z powagą to on ma niewiele wspólnego.Żalosny,stary .L...MP !
  • ~Nie ma.
    (2013-03-06 13:39)
    Że to święta jeszcze ziemia nosi. Nie ma sprawiedliwości na świecie.Nie ma.
  • ~oli
    (2013-03-06 13:41)
    Wszystkiego Najgorszego za te głodne 800 tysięcy dzieci.Ty to POpierasz.
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-03-06 13:44)
    Poprawnemu politycznie przez 50 lat ,aż dziw bierze że tyle wytrzymał , Wajdzie złożyli już życzenia Jaruzelski , Kiszczak , Tusk , Komorowski i bydło Bartoszewski ,ksywa profesor ???
  • ~Kredo życiowe jubilata - Andrzeja W
    (2013-03-06 13:47)
    Filmy robi piękne , ale ich nie rozumie, albo wyznaje zasadę,że najciemniej powinno być pod latarnią.
  • ~Kriss68
    (2013-03-06 14:10)
    Przyłączam się do życzeń wraz z życzeniami z ZSRR i PZPR nie wyłączając całej plejady lizo... . Ps. To jest wzór do naśladowania w kwestii pływania w różnych warunkach i środowiskach.
  • ~Maciek
    (2013-03-06 14:11)
    Postkomunistyczna gnida
  • ~Cud niepamięci
    (2013-03-06 14:21)
    ~Kredo życiowe jubilata - Andrzeja W2013-03-06 13:47
    Filmy robi piękne , ale ich nie rozumie, albo wyznaje zasadę,że najciemniej powinno być pod latarnią.


    O pewnym przesłaniu zawartym w filmie, to pamiętał jak go robił , ale z czasem to człowiek traci pamięć , a czasem rozum.
  • ~Moim zdaniem podpisał cyrograf z diabłem
    (2013-03-06 14:29)
    To człowiek, który dosłownie i w przenośni zapisał swą duszę diabłu , aby robić te filmy. Moim zdaniem podpisał cyrograf z diabłem i dlatego tak boi się lustracji anielskiej.
  • ~60 cio latek
    (2013-03-06 14:37)
    Człowiek który potrafił w czasach stalinowskich i komunistycznych robić filmy inteligentne, obnarzające temte systemy. Jednocześnie był poważany i doceniany za granicą więc u nas nikt nie odważył się z nim zadzierać ...
  • ~wow
    (2013-03-06 15:04)
    i wystarczy !!!
  • ~Celtic
    (2013-03-06 15:06)
    To co robił, robił dobrze, ale przeciw Polakom./
  • ~kant
    (2013-03-06 15:37)
    To ci jewrej.
  • ~Marek
    (2013-03-06 15:42)
    Bardzo podobają mi się posty i życzenia. Przyłączam się do nich. Są szczere i prawdziwe.
  • ~emeryt
    (2013-03-06 15:54)
    Jedyne co potrafią te PiS-dzielce to pluć jadem. A on dla potępienia tragedii katyńskiej zrobił więcej niż wszystkie nasze rządy z pisowskimi włącznie,
  • ~satyr
    (2013-03-06 16:32)
    "Tak krawiec (rezyser) kraje, jak materii staje" - powiedzonko.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-03-06 18:34)
    SZMACIARZ
  • ~emeryt