• ~jak.
    (2013-03-05 08:16)
    Ci ludzie dla kasy zrobia kazde swinstwo.
  • ~Karol
    (2013-03-05 08:18)
    Tylko Lemingi nie wiedza o co w tym wszystkim chodzi_!!!

    Nie dacie rady_!
  • ~osioł
    (2013-03-05 08:28)
    Zydostoi rozpleniło sié w Polsce, a æydy wszystkie nagrody sobie dajá i jeszcze mówiá ,że sá najlepszymi aktoreami, chyba w szambie.
  • ~zaPOcona GĘBA
    (2013-03-05 08:28)
    żenada...nagroda dla filmów PROMUJĄCYCH KŁAMSTWO HISTORYCZNE!!!
  • ~1963
    (2013-03-05 08:32)
    Pan Stuhr, to dobry aktor. Szkoda, że głupi. POzdrawiam.
  • ~babka
    (2013-03-05 08:32)
    Aktor gra główną rolę w filmie, który szkodzi Polsce i zakłamuje historie. Aktor mówi że jest polakiem!
    Ten aktor bierze za to nagrodę a Lemingi klaszczą.

    Cieszy, że tych oklasków jest co raz mniej.

    Karolaka wytykają palcami za ...kolorową niepodległą a teraz kolej na "łysego" matoła. Tak się dać wpakować na minę. Bo przecie on nasz a nie obcy...chyba.
  • ~Andrzej
    (2013-03-05 08:32)
    Prawdziwe pokłosie widać i słychać było podczas meczu sióstr Radwańskich w Izraelu. Dziś filmy typu Pokłosie czy ksiązki Grossa są na tzw fali, gdzie można opluwać Polaków. Sprzyja temu lobby Judaszowe w Polsce, Przyjdzie czas i na rozliczenie "gołąbków pokoju" ludu jedynego, sprawiedliwego pośród wszystkich narodów poddańczych, chociażby za zbrodnie przeciw Palestyńczykom.
  • ~LAS
    (2013-03-05 08:44)
    To pytanie o wynik socjoinzynieryjnej codziennej manipulacji michnikowskiej rzadowki GW i tzw. judaszowej poprawnosci politycznej.

    Niedouczeni, zdeprawowani staja sie latwym lupem tej chorej zazydzonej tzw. elity warszawskiej!
    Gdzie sa granice hanby tego mlodego pokolenia?!
  • ~Marek Sagan
    (2013-03-05 08:44)
    Jakie orly za te wypociny zwane polska kinomatografia?!!!
    Najglupszy i najstarszy Amerykanski tasiemiec wyprzedza wasz talent i jakosc o WIEKI...!!!
    Polskie kino to jakies nieporozumienie i te nagrody ...polskie smieci lubia sie promowac ale czym? Tego jeszcze nie wiem
  • ~JKa
    (2013-03-05 08:50)
    Najlepszy aktor to Kaczynski,
    robi w konia PISdzielcow a oni nie wiedza ze to iluzja
  • ~Leszek