• ~MUCIEK
    (2013-03-06 08:16)
    PRZEŻYŁEM WSTRZĄS - JAK MOŻNA BYLO POMINĄC WIELKĄ DAMĘ POLSKIEGO KINA - KOŻUCHOWSKĄ ???!!! WPISY ROZGORYCZONYCH PRAWDZIWYCH POLAKÓW ODDAJĄ BÓL W NASZYCH SERCACH !
  • ~reżyser
    (2013-03-06 21:56)
    Następną rolą Macieja Stuhra będzie Donald Tusk w tragikomedii "Zielona Wyspa" o rozbitkach ze statku "Platforma Odmieńców"
  • ~Adam Niewyborny
    (2013-03-07 19:14)
    Czy rynsztokowy stek "Marsa" zasługuje na publikację? Ponawiam apel o zachowanie przyzwoitości i uczenie "Marsów" kultury; Takie wypowiedzi wyrzucałbym do śmieci - tam ich miejsce!
  • ~jerzyk
    (2013-03-23 10:05)
    Maciek nie całuj orła w skrzydła lecz w dupę.
  • ~kinoman
    (2013-03-05 09:28)
    Środowisko wybrało "polskie orły" polaczki wasze już tylko ulice
  • ~ja_obserwatorka
    (2013-03-05 09:14)
    ja to tylko mam pytanie kto wybral prowadzacego? silil sie na zarty typu Maciej Stuhr- niestety nieudacznie. Poza tym ubrany byl niechlujnie krawat wszedl mu gdzies pod pache i lewa czesc kolnierzyka wyszla na marynarke ... okropienstwo i wizualnie ochyda.
  • ~Kazik
    (2013-03-05 06:43)
    Brawo Maciej ,jestes najlepszy.
  • ~prawda
    (2013-03-05 08:18)
    HAŃBA !!!
  • ~123
    (2013-03-05 08:25)
    Ale wstyd!
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-03-05 07:24)
    TYLKO w polsce aktorzy dostaja nagrody za ANTYPOLSKIE filmy
  • ~aksamitka
    (2013-03-05 07:39)
    Dlaczego Dorociński nie dostał pierwszej nagrody za Obławę. Przecież to aktor pierwszoplanowy w tym filmie na podstawie książki Egzekutor o Stefanie Dąbskim.
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-03-05 07:37)
    No i prosze, juz Stuhr zaczal zlzywac smietane za "Poklosie", a przeciez to dopiero poczatek cyrku z ta szmira. Teraz kolej na Pasikowskiego, a dalej ... "teraz sie zacznie... wywiady, wizyty w zakladach pracy". Oby, Stuhrze, ta nagroda stanela ci w gardle.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-03-05 07:45)
    NO i proszę ...mamy kolejnego genieusza...swietne aktorstwo...zbiera POKLOSIE...jak salonowa gnida i antypolska hiena ...nakreci film o JEDWABNEM...to już dziś można prorokować OSCARA . SALONOWCY zyja z POlactwa ..i przyznają sobie nagrody na ...jego opluwanie.
  • ~makabra
    (2013-03-05 07:47)
    POkaz pseudo aktorow w ANTY-POLSKICH FILMACH!

    WSTYD I HANBA!!

    P.S. A kotyliony tez odebrali???
  • ~ads
    (2013-03-05 07:48)
    to kategoryczna nieprawda że stur to dobry aktor , to wymysł propagandy
  • ~internautka50+
    (2013-03-05 07:52)
    Te nagrody to pokłosie sytuacji polityczno - społecznej w naszym kraju
  • ~ergy
    (2013-03-05 08:12)
    sztur jaki łysy bleee
  • ~marian
    (2013-03-05 08:13)
    Trwa - antypolonizm.
  • ~Risus Sardonicus
    (2013-03-05 08:18)
    Ohyda!
  • ~WSTYD