• ~Kazik
    (2013-03-05 06:43)
    Brawo Maciej ,jestes najlepszy.
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-03-05 07:24)
    TYLKO w polsce aktorzy dostaja nagrody za ANTYPOLSKIE filmy
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-03-05 07:37)
    No i prosze, juz Stuhr zaczal zlzywac smietane za "Poklosie", a przeciez to dopiero poczatek cyrku z ta szmira. Teraz kolej na Pasikowskiego, a dalej ... "teraz sie zacznie... wywiady, wizyty w zakladach pracy". Oby, Stuhrze, ta nagroda stanela ci w gardle.
  • ~aksamitka
    (2013-03-05 07:39)
    Dlaczego Dorociński nie dostał pierwszej nagrody za Obławę. Przecież to aktor pierwszoplanowy w tym filmie na podstawie książki Egzekutor o Stefanie Dąbskim.
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-03-05 07:45)
    NO i proszę ...mamy kolejnego genieusza...swietne aktorstwo...zbiera POKLOSIE...jak salonowa gnida i antypolska hiena ...nakreci film o JEDWABNEM...to już dziś można prorokować OSCARA . SALONOWCY zyja z POlactwa ..i przyznają sobie nagrody na ...jego opluwanie.
  • ~makabra
    (2013-03-05 07:47)
    POkaz pseudo aktorow w ANTY-POLSKICH FILMACH!

    WSTYD I HANBA!!

    P.S. A kotyliony tez odebrali???
  • ~ads
    (2013-03-05 07:48)
    to kategoryczna nieprawda że stur to dobry aktor , to wymysł propagandy
  • ~internautka50+
    (2013-03-05 07:52)
    Te nagrody to pokłosie sytuacji polityczno - społecznej w naszym kraju
  • ~ergy
    (2013-03-05 08:12)
    sztur jaki łysy bleee
  • ~marian
    (2013-03-05 08:13)
    Trwa - antypolonizm.
  • ~jak.
    (2013-03-05 08:16)
    Ci ludzie dla kasy zrobia kazde swinstwo.
  • ~prawda
    (2013-03-05 08:18)
    HAŃBA !!!
  • ~Karol
    (2013-03-05 08:18)
    Tylko Lemingi nie wiedza o co w tym wszystkim chodzi_!!!

    Nie dacie rady_!
  • ~Risus Sardonicus
    (2013-03-05 08:18)
    Ohyda!
  • ~123
    (2013-03-05 08:25)
    Ale wstyd!
  • ~zaPOcona GĘBA
    (2013-03-05 08:28)
    żenada...nagroda dla filmów PROMUJĄCYCH KŁAMSTWO HISTORYCZNE!!!
  • ~osioł
    (2013-03-05 08:28)
    Zydostoi rozpleniło sié w Polsce, a æydy wszystkie nagrody sobie dajá i jeszcze mówiá ,że sá najlepszymi aktoreami, chyba w szambie.
  • ~1963
    (2013-03-05 08:32)
    Pan Stuhr, to dobry aktor. Szkoda, że głupi. POzdrawiam.
  • ~babka
    (2013-03-05 08:32)
    Aktor gra główną rolę w filmie, który szkodzi Polsce i zakłamuje historie. Aktor mówi że jest polakiem!
    Ten aktor bierze za to nagrodę a Lemingi klaszczą.

    Cieszy, że tych oklasków jest co raz mniej.

    Karolaka wytykają palcami za ...kolorową niepodległą a teraz kolej na "łysego" matoła. Tak się dać wpakować na minę. Bo przecie on nasz a nie obcy...chyba.
  • ~Andrzej
    (2013-03-05 08:32)
    Prawdziwe pokłosie widać i słychać było podczas meczu sióstr Radwańskich w Izraelu. Dziś filmy typu Pokłosie czy ksiązki Grossa są na tzw fali, gdzie można opluwać Polaków. Sprzyja temu lobby Judaszowe w Polsce, Przyjdzie czas i na rozliczenie "gołąbków pokoju" ludu jedynego, sprawiedliwego pośród wszystkich narodów poddańczych, chociażby za zbrodnie przeciw Palestyńczykom.

Może zainteresować Cię też: