• ~Leszek
    (2013-03-25 17:57)
    Stuhr zadje sie z Wojewódzkim ,z takim samym dnem morlanym jak on sam
  • ~jerzyk
    (2013-03-23 10:05)
    Maciek nie całuj orła w skrzydła lecz w dupę.
  • ~Adam Niewyborny
    (2013-03-07 19:14)
    Czy rynsztokowy stek "Marsa" zasługuje na publikację? Ponawiam apel o zachowanie przyzwoitości i uczenie "Marsów" kultury; Takie wypowiedzi wyrzucałbym do śmieci - tam ich miejsce!
  • ~reżyser
    (2013-03-06 21:56)
    Następną rolą Macieja Stuhra będzie Donald Tusk w tragikomedii "Zielona Wyspa" o rozbitkach ze statku "Platforma Odmieńców"
  • ~MUCIEK
    (2013-03-06 08:16)
    PRZEŻYŁEM WSTRZĄS - JAK MOŻNA BYLO POMINĄC WIELKĄ DAMĘ POLSKIEGO KINA - KOŻUCHOWSKĄ ???!!! WPISY ROZGORYCZONYCH PRAWDZIWYCH POLAKÓW ODDAJĄ BÓL W NASZYCH SERCACH !
  • ~Krytyk Mietek
    (2013-03-05 20:04)
    Jakoś nie wierzę, że dostał tę nagrodę za warsztat.
  • ~LAS
    (2013-03-05 17:31)
    Do *********** juz ciutke blizej!
    Jak sie pokapujecie polskie "Chamy" i obudzicie sie z Letargu to juz bedzie za pozno wesele dobiegnie konca a powiedzenie Miales Chamie zloty Rog bedzie zrozumiale!!!
    To tyle na temat Waszej POprawnopolitycznej bezdennej biernosci!!!
  • ~qwa
    (2013-03-05 13:31)
    GŁUPI ZAKŁAMANY H...
  • ~cd
    (2013-03-05 13:30)
    ON BYŁ "PSZYPIENTY DO CZIDY" POLSKIEGO WOJA I SZTOND ONE PAMEINTA SZE TAKE BYLO"
  • ~szechter
    (2013-03-05 10:26)
    Cedyniak Macjej zasłużenie.
  • ~observ
    (2013-03-05 10:16)
    a to nie były przypadkiem pawie 2013 ? :(
  • ~mak
    (2013-03-05 10:16)
    bohater salonu Stuhr, "intelektualista", "historyk" "aktor"
  • ~Mars
    (2013-03-05 10:07)
    Czerwona gwiazde a nie Orla Sturhowi. Sturh jeszcze sie nim udlawisz ty bolszewicki szczochu. Niech cie Pieklo pochlonie Sturh razem z twoim ojcem alfonsem!
  • ~c. n. d.
    (2013-03-05 10:06)
    ~~deru2013-03-05 09:30

    To są proszę Pana pierdoły. Cedynia, ukrzyżowanie na stodole, ksenofobia, antysemityzm, ciemnogród, faszyzm TO SĄ PROBLEMY "tego" środowiska...
  • ~spazmy poczosnkowane
    (2013-03-05 10:03)
    ~m-702013-03-05 10:00

    może forum Gie Wu? Ukoi...
  • ~SIEROZA
    (2013-03-05 10:01)
    JAK ON MOGL ZAGRAC W TAKIEJ TANDECIE OKLAMANEJ!!!
  • ~indoktrynator czerski
    (2013-03-05 10:01)
    Maćko z Bodańca nie martw się zawsze Michnik może dołożyć to dzieło do Gie Wu, przedszkola można spedzić, gimnazjalistów zamiast matmy, a maturzysta nie zda matury jak nie obejrzy...
  • ~m-70
    (2013-03-05 10:00)
    Jak czyta się tej strony, to opluwanie Polski i jej Obywateli najlepiej wychodzi zwolennikom niszczenia tj. - PiSu,GPC i NDz. Dlatego tak "pięknie" tu brzmi "miłość Bliźniego" co każdego Chrześcijanina, może doprowadzać tylko do rozpaczy.
  • ~a POwiatowy dostał jakiś medal?
    (2013-03-05 09:57)
    Towarzystwo w wzajemnej adoracji...
  • ~szmętnie