• ~maciej
    (2013-04-10 00:20)
    Ta Pani z wiekiem piękniała. To nadzwyczaj rzadko się zdarza. I czy mając prawie setkę nie jest ładna z tym swoim uśmiechem?
    Zdrówka!!!
  • ~srulek
    (2013-03-26 20:07)
    ...fantastyczna w Faustynie...ale obecne celebrytki nigdy nie dosięgną jej talentu ...i wieku Pomyślnosci
  • ~Kasia10
    (2013-04-10 17:25)
    piekna kobieta mimo swojego wieku, piekny usmiech, glos i wspaniala dykcja. Niem ma dzis takich aktorek wsrod mlodego pokolenia. Oby nam jeszcze dlugo zyla!
    Duzo zdrowia zycze.
  • ~wera95
    (2013-02-21 00:12)
    Szanowna Pani Danusiu, jest Pani piękną kobietą o czarującym ciągle uśmiechu !
  • ~Lidia
    (2013-02-20 22:25)
    Wszystkiego co dobre Pani Danuto na dalsze lata:)
  • ~jedrek
    (2013-02-21 08:22)
    Re:dama jak profesor
    Wiedzialem, ze jakis PiSowiec sie odezwie.
  • ~nawet70
    (2013-02-20 16:30)
    ...wspaniała rola przejmująca w Faustynie...Boże błogosław tej pani...
  • ~Zyduwa.
    (2013-02-28 05:21)
    Zyduwa !!!
  • ~dama jak profesor
    (2013-02-20 22:04)
    Jaki z Bydłoszewskiego profesor, taka z tej komediantki dama
  • ~Andrzej
    (2013-10-17 19:39)
    "Pora umierać", "Inny świat" -więcej takich wspaniałych filmów prosimy Kochana Jubilatko.
  • ~Krysia
    (2013-02-20 10:19)
    Życzę Pani wszelkiej pomyślności, dobrego dziś i lepszego jutra
  • ~cezarek
    (2013-02-20 08:10)
    WIELKA DAMA.
    TYSIACA USMIECHOW I PROMIENI SLONCA,
    NIECH SWIECA DLA PANI BEZ KONCA.
  • ~antek
    (2013-02-20 13:03)
    Piękna osoba :-) Chyba nie znajdzie się nikt, kto wpisze w tym miejscu coś złego o tej Pani
  • ~Artur
    (2013-02-20 11:12)
    Była pani piękna kobieta i taka pozostała wszystkiego najlepszego
  • ~uważam że
    (2013-02-20 11:01)
    Wygląda ładnie i młodo
  • ~Zdzisław Zdebski (Katowice)
    (2013-02-20 10:41)
    Szanowna i Droga Pani Danuto ! Pamietam te wpsaniałe polskie ,bardzo patriotycznefilmy okresu powojennego "Zakazane piosenki" i "Skarb" i inne,w których zagrala Pani role uroczych kobiet,z Pani delikatna urodą i sposobem bycia,
    z wyjatkowa kulturą osobistą. W towarzystwie tak wspanialych aktorów jak Duszyński,Świderski.Kurnakowicz,Bielicka,Dymsza i inni pokazala Pani wielki kunszt
    aktorski. Życzę Pani nieskonczenie dobrego zdrowia i wszelkiej pomyslności.
  • ~baska
    (2013-02-20 10:21)
    Wielu jeszcze lat w dobrym zdrowiu,pogody ducha,ogromu radosci.Milosci nie zycze bo ja Pani ma od wielu wielbicieli wspanialego talentu.
  • ~Zuzia
    (2013-02-20 10:17)
    Szczęście widać na pięknej twarzy. Życzę Pani dużo zdrowia!
  • ~Czesława
    (2013-02-20 08:41)
    KŁANIAM SIĘ przed Panią i UWIELBIAM:))
    Życzę jak najlepszego zdrowia i pogody ducha na każdy dzień.
    Oby radość życia i miłość ludzka towarzyszyła Pani jeszcze przez wiele lat.
    Kocham Panią i podziwiam już ponad 50 lat.
    SŁOŃCA I BEZCHMURNEGO NIEBA DLA PANI Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ.
  • ~kolo
    (2013-02-20 08:12)
    Pani Danuto,
    z nieukrywanym podziwem dla Pani talentu, skladam serdeczne zyczenia - wielu jeszcze lat beztroskiego zycia. Dostarczyla nam Pani wielu wspanialych przyzyc w niezapomnianych kreacjach, grajac zawsze tak, ze i lezka czasem +u chlopa+ byla konieczna.

    Wszystkiego dobrego ksiezniczko polskiego kina..