• ~Adrian
    (2012-12-10 12:17)
    POKŁOSIE!
  • ~Odtrutka na bzdurne kłamliwe "pokłosie"
    (2012-12-10 12:20)
    A ja polecam bardzo serdecznie do obejrzenia,film z gatunku czarnej komedii pt."Porąbani" który ostatnio często jest puszczany na HBO.Jest to parodia horrorów "13 w Piątek"... reżyserowi filmu udało się jednak zrobic coś znacznie więcej (!!!)... Film pokazuje,uprzedzenia i zmanipulowanie młodych (jak się wydaje) inteligentnych ludzi,przez ich zwyrodniałego i sadystycznego,psychopatycznego kolegę (udającego sympatycznego)... zapraszam na ten film!
  • ~norma
    (2012-12-17 11:54)
    Pokłosie bardzo mądry i prawdziwy film o naszej polskiej mentalności. Tacy jesteśmy!
  • ~gosc
    (2012-12-13 11:22)
    a ja ciagle czekam na hit wszechczasow -BOLEK W MOTOROWCE- wajdy
  • ~Kasia
    (2012-12-12 11:23)
    taki gniot jak to o upolowaniu faceta obok , może nie wybitnego, ale ciekawego filmu Atlas chmur, żenujące zestawienie.
  • ~Ina
    (2012-12-11 07:44)
    Ludzie-wszyscy jesteście chorzy.
  • ~Julek
    (2012-12-10 19:45)
    Pokłosie jest poza wszelką konkurencją, a Stuhr ma pewną malinę za znajomość historii .
  • ~kinomanik
    (2012-12-10 17:33)
    Skoro mamy "Pokłosie" to lobby decydujące o tym co jest dobre a co niekoszerne niczym już się nie zachwyci.. Za to Stuhr zostanie Sprawiedliwym Wśród...
  • ~Roman z Wrocławia
    (2012-12-10 16:56)
    Do "M.N." - ty przypominasz mi tę postac młodego psychopaty-mordercy z filmu "Porąbani" ... wściekasz się i tupiesz w ziemię,bo inteligentni ludzie nie dają wiary twoim urojonym histeryjkom.Tak się nabzdyczyłeś "aż ci odciski na mózgu,się zrobiły",a tu kicha(!!!).Słuchaj Ja mógłbym ci opowiedziec co przeżyli moi rodzice za okupacji ... kiedyś też tak jak ty,byłem młody i naiwny.Kiedy Ojciec opowiadał mi o katordze na Sybirze od 1941 - 1956 r. Moja matka "nie wchodzła w tematy II wojny",do czasu pewnego dnia gdy do mojej naiwnej wówczas główki zaświtało pytanie - Mamo,ty to miałaś dobrze,byłaś na robotach w Niemczech (?!).Jak moja Mama wybuchnęła wtedy z nerwów (jedyny raz w życiu) ... jak wykrzyczała mi w twarz tą "cudowną robotę u baora w Niemczech",to mnie zamurowało i poryczałem się ze wstydu !!!... z takich delikatnych opisów,przywołam tylko jeden - posiłków (?!)... moja Mama mogła sie nakarmic z wiadra - jak zwierzęta w oborze nakarmiła i coś z pańskiego stołu zostało... Tak wiesz,nie mam w sobie tyle miłości,aby kogokolwiek przepraszac - a za takie "pokłosia propagandy Niemiecko-Ruskiej" - mogę tylko,splunąc w morde,tym zakłamanym "artystom"!!!
  • ~POparzony
    (2012-12-10 16:25)
    A Bitwę O Wiedeń oglądali?
    Pewnie nie, bo nie mieści się w zestawieniu.
    Mniej niż zero?
  • ~M.N.
    (2012-12-10 14:44)
    Widzę, że "Pokłosie" kilka osób zabolało... Zastanawiam się tylko, czy obejrzeli ten film, czy krytykują dla zasady, bo Preziowi się nie podobał :) No i temat nie jest jedynie słuszny: ci dobrzy to my - inaczej być nie może! :)
  • ~Obywatel wolnego kraju (a nie tuskostanu w rosji)
    (2012-12-10 14:35)
    Moze to i dobrze że na swiecie nie znaja gniota pt "Pokłosie"
  • ~kamerdyner
    (2012-12-10 10:31)
    pokłosie też w czołówce
  • ~smakosz
    (2012-12-10 12:35)
    Jest 100 razy lepszy niż "Poklopsie".
  • ~-ja
    (2012-12-10 10:06)
    resident evil 5 to dno, lobie latex ale dla latexu tego filmu nie oglądam, efekty i latex to główne motto filmu, poza tym nic w nim nie ma interesującego
  • ~ja
    (2012-12-10 10:02)
    pani ~dziennikarka nie grzeszy bystrością ale to chodzi o filmy z 2012 a nie 2009-2011, żaden z podanych filmów nie klasyfikuje się w kategorii najlepszego filmu jak i chłamu 2012
  • ~wow
    (2012-12-10 09:38)
    Pokłosie przebija Atlas chmur co najmniej dziesięciokrotnie !
  • ~dziennikarka
    (2012-12-10 09:38)
    Jak dla mnie to najgorszymi filmami polskimi są : "Wojna Polsko-ruska", "Och Karol 2"
    "Ciacho", "1920 Bitwa Warszawska", "Weekend",czy choćby "Wyjazd integracyjny".
    Pewnie znalazłoby się ich więcej. :)Ale to co nam się nie podoba, innym na odwrót.
  • ~axel
    (2012-12-10 09:38)
    nie byli na "Bitwie pod Wiedniem" ???
  • ~kts
    (2012-12-10 09:22)
    Atlas Chmur niestety bardzo niedoceniony film, krytykom nie dogodzisz.. jak płytka fabuła, to gniot a jak trzeba na filmie trochę pomyśleć to też niedobrze..