• ~rabbi
    (2012-12-10 09:17)
    My mamy swoje rankingi najgłupszych polskich filmów:
    1. Pokłosie...
  • ~kts
    (2012-12-10 09:22)
    Atlas Chmur niestety bardzo niedoceniony film, krytykom nie dogodzisz.. jak płytka fabuła, to gniot a jak trzeba na filmie trochę pomyśleć to też niedobrze..
  • ~dziennikarka
    (2012-12-10 09:38)
    Jak dla mnie to najgorszymi filmami polskimi są : "Wojna Polsko-ruska", "Och Karol 2"
    "Ciacho", "1920 Bitwa Warszawska", "Weekend",czy choćby "Wyjazd integracyjny".
    Pewnie znalazłoby się ich więcej. :)Ale to co nam się nie podoba, innym na odwrót.
  • ~axel
    (2012-12-10 09:38)
    nie byli na "Bitwie pod Wiedniem" ???
  • ~wow
    (2012-12-10 09:38)
    Pokłosie przebija Atlas chmur co najmniej dziesięciokrotnie !
  • ~ja
    (2012-12-10 10:02)
    pani ~dziennikarka nie grzeszy bystrością ale to chodzi o filmy z 2012 a nie 2009-2011, żaden z podanych filmów nie klasyfikuje się w kategorii najlepszego filmu jak i chłamu 2012
  • ~-ja
    (2012-12-10 10:06)
    resident evil 5 to dno, lobie latex ale dla latexu tego filmu nie oglądam, efekty i latex to główne motto filmu, poza tym nic w nim nie ma interesującego
  • ~kamerdyner
    (2012-12-10 10:31)
    pokłosie też w czołówce
  • ~Adrian
    (2012-12-10 12:17)
    POKŁOSIE!
  • ~Odtrutka na bzdurne kłamliwe "pokłosie"
    (2012-12-10 12:20)
    A ja polecam bardzo serdecznie do obejrzenia,film z gatunku czarnej komedii pt."Porąbani" który ostatnio często jest puszczany na HBO.Jest to parodia horrorów "13 w Piątek"... reżyserowi filmu udało się jednak zrobic coś znacznie więcej (!!!)... Film pokazuje,uprzedzenia i zmanipulowanie młodych (jak się wydaje) inteligentnych ludzi,przez ich zwyrodniałego i sadystycznego,psychopatycznego kolegę (udającego sympatycznego)... zapraszam na ten film!
  • ~smakosz
    (2012-12-10 12:35)
    Jest 100 razy lepszy niż "Poklopsie".
  • ~tylko pytam
    (2012-12-10 12:55)
    A gdzie ,, POkłosie ''
  • ~Kaliban
    (2012-12-10 14:26)
    Dobry film
  • ~Obywatel wolnego kraju (a nie tuskostanu w rosji)
    (2012-12-10 14:35)
    Moze to i dobrze że na swiecie nie znaja gniota pt "Pokłosie"
  • ~M.N.
    (2012-12-10 14:44)
    Widzę, że "Pokłosie" kilka osób zabolało... Zastanawiam się tylko, czy obejrzeli ten film, czy krytykują dla zasady, bo Preziowi się nie podobał :) No i temat nie jest jedynie słuszny: ci dobrzy to my - inaczej być nie może! :)
  • ~vp
    (2012-12-10 14:55)
    No dobrze ,a gdzie "Smoleńsk"
  • ~POparzony
    (2012-12-10 16:25)
    A Bitwę O Wiedeń oglądali?
    Pewnie nie, bo nie mieści się w zestawieniu.
    Mniej niż zero?
  • ~Roman z Wrocławia
    (2012-12-10 16:56)
    Do "M.N." - ty przypominasz mi tę postac młodego psychopaty-mordercy z filmu "Porąbani" ... wściekasz się i tupiesz w ziemię,bo inteligentni ludzie nie dają wiary twoim urojonym histeryjkom.Tak się nabzdyczyłeś "aż ci odciski na mózgu,się zrobiły",a tu kicha(!!!).Słuchaj Ja mógłbym ci opowiedziec co przeżyli moi rodzice za okupacji ... kiedyś też tak jak ty,byłem młody i naiwny.Kiedy Ojciec opowiadał mi o katordze na Sybirze od 1941 - 1956 r. Moja matka "nie wchodzła w tematy II wojny",do czasu pewnego dnia gdy do mojej naiwnej wówczas główki zaświtało pytanie - Mamo,ty to miałaś dobrze,byłaś na robotach w Niemczech (?!).Jak moja Mama wybuchnęła wtedy z nerwów (jedyny raz w życiu) ... jak wykrzyczała mi w twarz tą "cudowną robotę u baora w Niemczech",to mnie zamurowało i poryczałem się ze wstydu !!!... z takich delikatnych opisów,przywołam tylko jeden - posiłków (?!)... moja Mama mogła sie nakarmic z wiadra - jak zwierzęta w oborze nakarmiła i coś z pańskiego stołu zostało... Tak wiesz,nie mam w sobie tyle miłości,aby kogokolwiek przepraszac - a za takie "pokłosia propagandy Niemiecko-Ruskiej" - mogę tylko,splunąc w morde,tym zakłamanym "artystom"!!!
  • ~kinomanik
    (2012-12-10 17:33)
    Skoro mamy "Pokłosie" to lobby decydujące o tym co jest dobre a co niekoszerne niczym już się nie zachwyci.. Za to Stuhr zostanie Sprawiedliwym Wśród...
  • ~Julek
    (2012-12-10 19:45)
    Pokłosie jest poza wszelką konkurencją, a Stuhr ma pewną malinę za znajomość historii .