• ~autor
  (2012-11-18 21:05)
  dystans między nimi kosmiczny!!!
 • ~galazka
  (2012-11-18 15:04)
  Grace Kelly to pierwsza Dama XX wieku, jest romans z księciem Rainerem i trójka slicznych dzieci. Wycofała się z kariery stając się księżną Monako lecz dzieci nie przypilnowała. Najstarsza Karolina ucząca się wParyżu jako nastalolatka miała opinię bardzo rozwiązłą, nawet czasami na jej baletach zakonnice by się czuły nieswojo. Włąśnie matka czyli Grace widząc to,wracając swoim ulubionym samochodem 8-letnim Rover'em do Monte Carlo kierując nim , w szoku i depresji uległa wypadkowi. Stephanie mlodsza siostra wyszla z wypadku bez szwanku. Grace zmarła. Caroline aczkolwiek piękna też życie nie ułożyło się po różach. Stephanie to szkoda gadać , dawała na około, Albert niby ostaja i spadkobierca też miał wiele przygód m.in. wszystkie sie przewineły 'modelki' łącznie z Cladią Schiffer
  Rainer poważany i dostjny stracił wiarę po śmierci żony. Była to wielka miłość ukorowana trójką oięknych dzieci. Ale ców szatan czyha by niszczyć, a nie tworzyć. Grace Kelly córka amerykańskiego milionera , Irlandczyka z pochodzenia, zachowała dla mnie.ciepło, wiarę w dobro, dobre maniery i skromność.
 • ~ewa koby
  (2014-04-02 00:16)
  mona co to sekta scientology
 • ~ewa koby
  (2014-04-02 00:18)
  monaco sekta scientology
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.