• ~Jasko
    (2012-10-18 20:50)
    co to za pisdzielski prymitywny ludek,
    tu widac waszea kulture i chrzescijanstwo.
    jestescie obrzydliwi i do tego ciemni jak tabaka.
  • ~Max
    (2012-10-18 20:55)
    jeszczemogie2012-10-18 15:21

    ona miała więcej penisów w gębie niż ja makaronu, a mam 60 lat
    ---
    jesli jej zazdroscisz to tez bierz penisa do buzi.
    to twoja prywatna sprawa jak i jej.
    smutni jestescie ze chcecie kontrolowac luzka i robic ludziom przepisy jak maja sie kochac i z kim,
    to jest domena dyktatorow z pod ciemnej gwiazdy
    trochej tolerancji i poluzowania zycze wam.
  • ~Swiadoma
    (2016-08-29 07:35)
    Co za ciemnogrod,sto lat za murzynami.Ona nie robila zadnych zboczonych filmow ,tylko zagrala w pierwszym EROTYCZNYM fimie.Pokazala pierwszy raz nagie kobiece cialo nna ekranie.Nic poza tym,bo w filmach erotycznych to fantazja i wyobraznia widza jest czynnikiem sprawczym.Ci ktorzy potepiaja musza widocznie zazdroscic jej ciala i odwagi i pewnie sami maja oblesne cielska.A czy szczekajacy zascianek widzial w ogole film?Bo jezeli nie to niech zamknie gebe,a jezeli widzial tzn.ze jest hipokryta,zaklamanym padalcem i ofiara wlasnej ukrywanej i tlumionej chuci.
  • ~Do Maxa
    (2013-08-21 06:25)
    Max, juz juz niedlugo kopniesz w kalendarz. Przeciez masz juz 60 lat. Wez do buzi penisa a zobaczysz ile straciles opychajac sie cale zycie makaronem
  • ~EWA KOBY
    (2012-10-19 17:58)
    I TAK ZA DUZO PRZEZYLA ZEBY ZNISZCZYC MESKOSC TEGO SWIATA
  • ~Czytelnik
    (2012-10-19 14:43)
    Ludzie żyją dłużej? Praca w Polsce do 67 lat. Ludzi w wieku produkcyjnych zabija: rak, udar mózgu, zawał, zatruta żywność, zatrute środowisko!
    Słowo do katoli: Rozumu życzyć wam nie mogę bo przez Szatana wynaleziony nie wchodźcie na rozumu drogę lecz idźcie z Bogiem... Urojonym!.
  • ~Pan Bóg
    (2012-10-19 10:53)
    SUMA SZCZĘŚCIA MUSI WYJŚĆ NA ZERO - ZA ŁAJDACTWO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ SIĘ Z A P Ł A C I ! amen
  • ~Janusz Nienormalny
    (2012-10-19 10:14)
    Obecnie, z jej urodą i "walorami" nie miałaby wielkich szans.
  • ~czytajacy Ewangelię
    (2012-10-18 22:34)
    TAK REKLAMUJE SIĘ CUDZOŁÓSTWO I ROZWIĄZŁOŚĆ I FASCYNUJĄ SIĘ TYM WIERZĄCY CHRZEŚCIJANIE? PRAWDZIWI NIE!
  • ~lancki
    (2012-10-18 21:22)
    Seks jest ważną częścią życia. Emmanuelle potrafiła to zademonstrować. Oglądałem te filmy. Pewne sceny pozostały w mojej pamięci i chętnie przełożyłbym je w realu.