• ~dziennikarz
    (2012-10-09 12:22)
    Banan na twarzy pana RS (prawy górny róg) oznacza satysfakcję. Dzięki jego polityce zagranicznej
    należałoby naszą armię już dziś wymienić na husarię i zaniechać kontrwywiadu,który za nas wykonują Rosjanie.
  • ~Z OSTATNIEJ CHWILI
    (2012-10-10 16:59)
    GRYCANY KUPILY PO DWA SIEDZNEI NA OSOBE. A DLA TEJ NAMLODSZEJ GRYCANKI MUSIELI KUPIC TRZY SIEDZENIA. HRYSANKOM OPARCIA NA RECE WPILY SIE W MIEDNICE, A GRYCANOWI OPARCIE NA REKE SPLASZCZYLO TOP CO ZWYKLE ZWISA.
  • ~układ
    (2012-10-09 17:19)
    o pardon, jednak POlali,
    Daniel robi na rodzinę za pastucha !
    Znalazł swoje miejsce !
  • ~gdanszczanin
    (2012-10-09 15:58)
    DO" halinki"" takich zajezdzajacych homosowietyzmem oraz brakiem znajomosci historii POLSKI oraz "kto jest kto/zyciorysy elit PO"' wyPOcin TO RZADKOSCtylko gratulowac nieuctwa i tepactwa POłaczonego z fanatyzmem
  • ~uyf
    (2012-10-09 11:40)
    no zaraz puszę pawia ze śniadaniem...mać
  • ~vh
    (2012-10-09 11:51)
    pokaz majtki, pokaz majtki, pokaz majtki...
  • ~gabr
    (2012-10-09 11:46)
    Smutne to wszystko i jakieś takie żałosne.
    Muły poprzebierane za rasowe rumaki.
    Polska cena obciachu.
  • ~Jan
    (2012-10-09 11:51)
    A jakim to prawem byle jaki dziennikarz pisze, że produkcja to niezbyt udana?!
    A czemu to tenże dziennikarz (znawca) nie podpisuje sę pod swim wyrokiem ?!
    Cięzkie jest zycie czytelnika, który musi czytać takie bzdury!
  • ~normalny kinoman
    (2012-10-09 11:56)
    Fakt, że wzięli do tego filmu Olbrychskiego i Szyca mówi mi, żeby tego nie oglądać.
  • ~ZORRO5
    (2012-10-09 12:00)
    PANNA Z FOTKI 18 MA STRÓJ Z " MILCZENIA OWIEC " ?
  • ~motek
    (2012-10-09 12:16)
    piękna curuś , koń by się uśmiał
  • ~kasia
    (2012-10-09 12:18)
    a co ten rudzielec PO tam robił
  • ~NAJNOWSZE DONIESIENIE
    (2012-10-10 17:00)
    BACHLEDZIE PEKLA GUMKA OD MAJTEK.
  • ~Robnad
    (2012-10-09 17:03)
    jedyne co wynika z obrazków. Radsik ma platfusa ,to i nic dziwnego ,że tak ochoczo wskoczył do PO.

    ~Halinka2012-10-09 15:18

    lubię cię czytać.jesteś taką durną prostaczką,ale mimo to, twoje wypociny doprowadzają mnie do śmiechu.
  • ~waga47
    (2012-10-14 16:06)
    ELYTY że aż głowa boli !!! i nie tylko, ale rzygać się chce... to powiedzonko z niższych sfer .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-11 17:05)
    Elyta III RP jej mać... Tadeusz Dołęga Mostowicz śmieje się w grobie... przez łzy
  • ~PolskaNasza
    (2012-10-13 19:01)
    Bardzo Dobry i Widowiskowy Hisstoryczny Film BITWA POD WIEDNIEM - Bardzo Nam Się Podobał więc POLECAMY WSZYSTKIM a zwłaszcza Młodzieży Polskiej :)

    aha - oczywiście film został skrytykowany na zlecenie muzułmańskich i agenturalnych polskojęzycznych gazet tv i POsłusznych dziennikarzy jako : Zbyt Polski , Zbyt Chrześcijański , Zbyt Historyczny itd itp antypolskie bzdety -

    Ten Bardzo Dobrze Wyreżyserowany Film z Bardzo Dobrą Obsadą Aktorską Sam Się Obroni Na EKRANIE - NA PEWNO :)
  • ~Gusiek460
    (2012-10-12 08:15)
    TYLKO CELEBRYTA TAKIE CHŁAMY CHWYTA.
  • ~NanO
    (2012-10-12 10:44)
    ten caly SHOW to tylko cyrk i wstyd. Skoro tacy VIP Polske prezentuja to
    swiadczy to o najnizszym poziomie kultury od czasow pisania...Ani ubior ani
    zachowanie ani wyglad , pic i jesc za darmo to wszystko co oni umia. Widac
    to na zdjeciu 9, to COS co na tam stoi, pomalowalo sie kreda na twarzy i
    zaszyte zostalo we worek z magazynu. Ta panienka , ktora tak pozuje,
    zeby pokazac to co ona sobie na jarmarku kupila, musi naprawde bardzo
    inteligentna byc, bo jej wyraz twarzy i przeswitajace szaty to potwierdzaja.
    Napewno tylko w taki sposob potrafi role grac. Kulturalny obraz stanu
    umyslowego w Polsce. Jedno sie liczy: Jesc i pic za darmo i mowic ,
    ze sie intelingentnym jest, co za bieda w wielkim teatrze ...
  • ~REALISTA
    (2012-10-12 14:15)
    TRZEBA POCZEKAC JAK PRAWICA DOJDZIE DO WLADZY NAKRECIC NOWE FILMY O WALESIE I POD WIEDNIEM .DOSYC ZAKLAMYWANIA HISTORII PRZEZ OBCYCH I SOWICIE OPLACANYCH Z AMBER GOLDU PATRZ EMERYTOW PSEUDOPRODUCJI

Może zainteresować Cię też: