• ~adam
    (2013-03-04 16:54)
    Te potwornie grube i brzydkie Grycany powinny byc wyprowadzane przez sluzbe z kazdej imprezy!!!
  • ~Lidka
    (2012-10-16 07:22)
    Zgni9lizna tzw elit spod znaku PO sięgnęła dna.
  • ~kolos
    (2012-10-16 07:21)
    Ale doczekaliśmy elit. Wstyd. A Lisa z Niesiolem tam nie było?
  • ~FSB133OdNowa
    (2012-10-14 19:44)
    A Wieso13* vel panna mania robi tutaj za Halinka ??? - i dobrze mu tak bo POpiera ACTA !!!
    NA PEWNO ;-/
  • ~waga47
    (2012-10-14 16:06)
    ELYTY że aż głowa boli !!! i nie tylko, ale rzygać się chce... to powiedzonko z niższych sfer .
  • ~monika
    (2012-10-13 22:37)
    A mi się film podobał i cieszę się, że poszłam pomimo tych zniechęcających recenzji. Uważam, ze to film, który naprawdę powinno się obejrzeć. ;)
  • ~PolskaNasza
    (2012-10-13 19:01)
    Bardzo Dobry i Widowiskowy Hisstoryczny Film BITWA POD WIEDNIEM - Bardzo Nam Się Podobał więc POLECAMY WSZYSTKIM a zwłaszcza Młodzieży Polskiej :)

    aha - oczywiście film został skrytykowany na zlecenie muzułmańskich i agenturalnych polskojęzycznych gazet tv i POsłusznych dziennikarzy jako : Zbyt Polski , Zbyt Chrześcijański , Zbyt Historyczny itd itp antypolskie bzdety -

    Ten Bardzo Dobrze Wyreżyserowany Film z Bardzo Dobrą Obsadą Aktorską Sam Się Obroni Na EKRANIE - NA PEWNO :)
  • ~Genitaliusz
    (2012-10-13 08:29)
    Rodzina Grycanów - ale kaszaloty.
  • ~REALISTA
    (2012-10-12 14:15)
    TRZEBA POCZEKAC JAK PRAWICA DOJDZIE DO WLADZY NAKRECIC NOWE FILMY O WALESIE I POD WIEDNIEM .DOSYC ZAKLAMYWANIA HISTORII PRZEZ OBCYCH I SOWICIE OPLACANYCH Z AMBER GOLDU PATRZ EMERYTOW PSEUDOPRODUCJI
  • ~NanO
    (2012-10-12 10:44)
    ten caly SHOW to tylko cyrk i wstyd. Skoro tacy VIP Polske prezentuja to
    swiadczy to o najnizszym poziomie kultury od czasow pisania...Ani ubior ani
    zachowanie ani wyglad , pic i jesc za darmo to wszystko co oni umia. Widac
    to na zdjeciu 9, to COS co na tam stoi, pomalowalo sie kreda na twarzy i
    zaszyte zostalo we worek z magazynu. Ta panienka , ktora tak pozuje,
    zeby pokazac to co ona sobie na jarmarku kupila, musi naprawde bardzo
    inteligentna byc, bo jej wyraz twarzy i przeswitajace szaty to potwierdzaja.
    Napewno tylko w taki sposob potrafi role grac. Kulturalny obraz stanu
    umyslowego w Polsce. Jedno sie liczy: Jesc i pic za darmo i mowic ,
    ze sie intelingentnym jest, co za bieda w wielkim teatrze ...
  • ~Gusiek460
    (2012-10-12 08:15)
    TYLKO CELEBRYTA TAKIE CHŁAMY CHWYTA.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-11 17:05)
    Elyta III RP jej mać... Tadeusz Dołęga Mostowicz śmieje się w grobie... przez łzy
  • ~NAJNOWSZE DONIESIENIE
    (2012-10-10 17:00)
    BACHLEDZIE PEKLA GUMKA OD MAJTEK.
  • ~Z OSTATNIEJ CHWILI
    (2012-10-10 16:59)
    GRYCANY KUPILY PO DWA SIEDZNEI NA OSOBE. A DLA TEJ NAMLODSZEJ GRYCANKI MUSIELI KUPIC TRZY SIEDZENIA. HRYSANKOM OPARCIA NA RECE WPILY SIE W MIEDNICE, A GRYCANOWI OPARCIE NA REKE SPLASZCZYLO TOP CO ZWYKLE ZWISA.
  • ~synek
    (2012-10-10 00:24)
    ... żal mi tylko tych statystów robiących za husarię, musieli za parę złotych obuci w blachy zabawiać tą bandę nygusów i farmazonów.
    Dzisiaj byle kto może napisać książkę, to dlaczego byle kto nie może nakręcić śmiesznego filmu historycznego za 50 mln zeta .. zrobi się mu PR i Qa sukces gwarantowany.
    Ale ja mu wróżę klapę ...
  • ~układ
    (2012-10-09 17:19)
    o pardon, jednak POlali,
    Daniel robi na rodzinę za pastucha !
    Znalazł swoje miejsce !
  • ~układ
    (2012-10-09 17:15)
    ani Bulla, ani Bolka, ani Bufetowej ?
    Wódki pewno nie POlali, Olbrychskiego też nie widać ?
  • ~Robnad
    (2012-10-09 17:03)
    jedyne co wynika z obrazków. Radsik ma platfusa ,to i nic dziwnego ,że tak ochoczo wskoczył do PO.

    ~Halinka2012-10-09 15:18

    lubię cię czytać.jesteś taką durną prostaczką,ale mimo to, twoje wypociny doprowadzają mnie do śmiechu.
  • ~z czworaków na salony
    (2012-10-09 16:22)
    Ku... ale "elita" wypełzła, jelita się przewracają. Macie pieniądze, władze, ciuchy, tylko te fizjonomie zdradzają wszystko...
  • ~luk1407