• ~ww
    (2012-06-27 17:49)
    Na starość najgorzej chyba mają twardziele, kabareciarze i gwiazdy rocka, bo ciągłe udawanie jednak męczy.
  • ~nina
    (2012-06-27 18:42)
    Wszystkiego najlepszego !!!
  • ~gave
    (2012-06-27 19:34)
    Zdrowia i dobrych ról panie Linda !!!
  • ~v12
    (2012-06-27 19:59)
    Widziałam jego wszystkie role, widziałam reżyserowany przez niego film Seszele - facet ma talent - i wcale nie grał wyłącznie twardzieli ;p. Pamiętam go w Kobiecie samotnej, w kinie byłam kilka razy na Zabij mnie glino - bardzo dobry aktor.
  • ~r46
    (2012-06-27 20:47)
    Panie Bogusiu to Pan już jesteś "stara dupa". Wszystkiego najlepszego.
  • ~Jola
    (2012-06-27 21:47)
    Ale twardziel!
  • ~dzidzia
    (2012-06-27 23:16)
    Ale go wybotoksowali na to 60 - lecie .
    Czy przestał już pić czy chleje jak zawsze ?
  • ~~ Baca Józef
    (2012-06-27 23:42)
    Dzisiaj tego FIGO FAGO lindy teksty nie kręcą tak . A i czasy inne . Sześć dych na liczniku to i LANCA pewnie nie staje tak zawsze w filmach szabla UŁAŃSKA !!!
  • ~margarita
    (2012-06-28 00:26)
    Wszystkiego Najlepszego i jeszcze sukcesow !!!
  • ~AMAND 1900
    (2012-06-28 07:18)
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN PANIE BOGUSŁAWIE !!!
    CI KTÓRZY PISZĄ TE " ŚMIESZNE " KOMENTARZE PO PROSTU PANU ZAZDROSZCZĄ .
    NIE JEDEN BY CHCIAŁ WYGLĄDAĆ JAK PAN LINDA MAJĄC 60 -KĘ .
    TAK TRZYMAĆ .
  • ~Kazik
    (2012-06-28 07:42)
    Jestesmy z jednego rocznika jedyna roznica miedzy nami jest ta ze lepiej wygladam, ;-)
    zycze powodzenia i sukcesow w pracy aktorskiej.
  • ~JKa
    (2012-06-28 07:47)
    ~ Baca Józef2012-06-27 23:42

    Dzisiaj tego FIGO FAGO lindy teksty nie kręcą tak . A i czasy inne . Sześć dych na liczniku to i LANCA pewnie nie staje tak zawsze w filmach szabla UŁAŃSKA !!!
    ---
    co ty chlopie za bzdury piszesz, to jest wiek gdzie np. ja moge raz w tygodniu i to dobrze,
    czasami jak stresu niemam to mam 2 razy w tygodniu sex i bez pomocy chemi.
    mam tez 60 lat i jestem pewny jesli zadna choroba mnie nie napadnie to do 80-tki dam sobie rade.
  • ~Ewa
    (2012-06-28 08:12)
    To świetny aktor,jakich niewielu w Polsce,życzę Panu Bogusiowi zdrowia i wielu jeszcze dobrych ról.Dobrzy aktorzy graja do późnej starości.
  • ~KArol
    (2012-06-28 08:19)
    Facet jest dobry!!!
  • ~sokular
    (2012-06-28 08:54)
    Dobry AKTOR i "na wieki wieków AMANT".Nie wdaje się w bankowe reklamy,umie wybierać role (pomyłka tylko z Żuławskim-Szmanka).
    Jest OK.Gratuluję i zyczę dalszych dobrych ról!!!
  • ~Iron Beret
    (2012-06-28 10:30)
    Po twarzy wyraźnie widać, że Bogusław jest Gąbka a nie twardziel. Stwardnienie to on może mieć, ale nieco rozsiane.
  • ~autor
    (2012-06-28 12:53)
    on nie jest żadnym twardzielem jest tylko skrajnie nie sympatyczny i wyrachowany, tyle!!!
  • ~ciawa majo
    (2012-06-28 13:20)
    Bogus jestes zaje..isty.nie zwracaj uwagi na tanie uwagi.Nie jefen facet chcialby byc na twoim miejscu.Pozdrowienia.Trzymaj dalej fason
  • ~emeryt 2009
    (2012-06-28 13:47)
    Panie Bogusławie życzę zdrowia bo resztę można kupić nawet przyjaciół, a zdrowie to podstawa, będzie Ono będzie i Pan.
  • ~Najlepszy tekst , to jest -"Co ty k... wiesz o za
    (2012-06-28 14:42)
    Najlepszy tekst , to jest -"Co ty k... wiesz o zabijaniu". Jak panowie z drogówki wciskają mi gadki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym , to ja serwuję in ten.