• ~Dobrusia
    (2012-12-01 16:48)
    ZA ROLę w filmie "TATA" należy się ode mnie OSKAR.
  • ~ewusia p.
    (2012-12-01 16:43)
    Piękniście Panie Bogusławie ,dużo zdrówka i pozdrawiam p.Lidię.
  • ~Zdzislaw Kukula
    (2012-11-29 20:06)
    Linda ... jak na 60 lat i ************ sie przez cale zycie aktorskie ... to wygladasz bardzo staro - domyslac sie tylko moge ,ze to zasluga polskiej wyborowej.
  • ~Cezar
    (2012-09-10 15:07)
    jednak górale spod góry synaj ładnie się starzeją[fotoshot],gdy si ę konserwują polską nie koszerną wódką.,nie zagrał adnej porządnej roli w przeciwieństwie do M.Kondrata[może z wyjątkiem filmu Tato ,chociaż tam też królowała wódka,niestety,ten typ tak ma .
  • ~jagaja
    (2012-08-25 00:11)
    Życzę Panu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i dziękuję, bo jest Pan jednym z niewielu aktorów, który po zdjęciach potrafi podejść do nieznanego aktora, który zagrał jakiś niewielki epizod i mu podziękować. DUUUUŻAAAA KLASA!
  • ~anoda
    (2012-08-18 11:02)
    fiut to fiut cham wiejski to czam inikagda nie zdielasz
  • ~mit
    (2012-08-13 13:06)
    Najbardziej niebywałe, przez co sympatyczne dla mnie jest to, iż prawie nikt nie wali
    w tego aktora, lecz życzy mu dobrze...Co w internecie jest ewenementem !
    Dużo zdrowia i pogodnych dni Panie Bogdanie !
  • ~gadu
    (2012-08-10 15:27)
    Brakuje ci 6 lat do emerytury !
  • ~ww
    (2012-07-12 05:36)
    Całkiem ładnie się starzeje.
  • ~hahahaha
    (2012-06-30 07:06)
    wielki mi "twardziel".. jako blisko 30 letni facet mdlal na widok skaleczonego palca... ale mi twardziel!
  • ~pielgrzym
    (2012-06-28 18:17)
    trochę już zmiękł, twardziel
  • ~Najlepszy tekst , to jest -"Co ty k... wiesz o za
    (2012-06-28 14:42)
    Najlepszy tekst , to jest -"Co ty k... wiesz o zabijaniu". Jak panowie z drogówki wciskają mi gadki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym , to ja serwuję in ten.
  • ~emeryt 2009
    (2012-06-28 13:47)
    Panie Bogusławie życzę zdrowia bo resztę można kupić nawet przyjaciół, a zdrowie to podstawa, będzie Ono będzie i Pan.
  • ~ciawa majo
    (2012-06-28 13:20)
    Bogus jestes zaje..isty.nie zwracaj uwagi na tanie uwagi.Nie jefen facet chcialby byc na twoim miejscu.Pozdrowienia.Trzymaj dalej fason
  • ~autor
    (2012-06-28 12:53)
    on nie jest żadnym twardzielem jest tylko skrajnie nie sympatyczny i wyrachowany, tyle!!!
  • ~Iron Beret
    (2012-06-28 10:30)
    Po twarzy wyraźnie widać, że Bogusław jest Gąbka a nie twardziel. Stwardnienie to on może mieć, ale nieco rozsiane.
  • ~sokular
    (2012-06-28 08:54)
    Dobry AKTOR i "na wieki wieków AMANT".Nie wdaje się w bankowe reklamy,umie wybierać role (pomyłka tylko z Żuławskim-Szmanka).
    Jest OK.Gratuluję i zyczę dalszych dobrych ról!!!
  • ~KArol
    (2012-06-28 08:19)
    Facet jest dobry!!!
  • ~Ewa
    (2012-06-28 08:12)
    To świetny aktor,jakich niewielu w Polsce,życzę Panu Bogusiowi zdrowia i wielu jeszcze dobrych ról.Dobrzy aktorzy graja do późnej starości.
  • ~JKa
    (2012-06-28 07:47)
    ~ Baca Józef2012-06-27 23:42

    Dzisiaj tego FIGO FAGO lindy teksty nie kręcą tak . A i czasy inne . Sześć dych na liczniku to i LANCA pewnie nie staje tak zawsze w filmach szabla UŁAŃSKA !!!
    ---
    co ty chlopie za bzdury piszesz, to jest wiek gdzie np. ja moge raz w tygodniu i to dobrze,
    czasami jak stresu niemam to mam 2 razy w tygodniu sex i bez pomocy chemi.
    mam tez 60 lat i jestem pewny jesli zadna choroba mnie nie napadnie to do 80-tki dam sobie rade.