• ~olo
  (2012-06-05 17:19)
  "Na pociechę" To ja zedrę to sobie z neta. Polski dystrybutor to idiota. Kiedy przestaniemy być republiką bananową? I daty premier filmów będą takie jak w cywilizowanej części świata? Nie zamierzam czekać pół roku na film, nie mieszkam w Afryce. Niech żyje internet. Potem dziwią się frajerzy dystrybutorzy że nikt nie idzie do kina, bo po co ma iść jak obejrzał film dwa miesiące przed polską premierą?
 • ~Wulgarcenty
  (2012-06-11 11:26)
  Zgadzam się z przedmówcą. Chciałem iść na ten film do kina, ze znajomymi, w miłej atmosferze obejrzeć go na dużym ekranie. Ale nie - dystrybutor każe czekać mi dwa dodatkowe miesiące. Filmu ściągniętego z torrentów jeszcze nie widziałem, bo szkoda mi marnować sobie przyjemność oglądaniem kiepskich nagrań kamerą w kinie. Ale skoro mam czekać 2 miesiące na premierę kinową, to równie dobrze mogę poczekać 2 i pół, aż film wyjdzie na dvd i blue-ray - i wtedy go ściągnąć w pięknej jakości i obejrzeć wspólnie ze znajomymi na dużym telewizorze. I nie ja jeden tak zrobię.
  Ze strony dystrybutora - absolutny strzał w stopę. Tygodniowe opóźnienie - jak w przypadku Avengers - niech im będzie, proszę bardzo, *przeżyję*. Ale 2 miesiące? By siłą promować film na letni blockbuster? Drodzy państwo, bez żartów.
 • ~Kris
  (2012-06-30 18:11)
  ja już oglądałem. Marną kopię zdartą z sieci. I do kina nie pójdę. Niech polski dystrybutor zdycha z głodu...
 • ~Frodo
  (2012-06-22 14:03)
  Na "Hobbita" to sie chyba nie doczekamy, bo premiera ma być na świecie w grudniu... a jak nam dadzą termin na luty... to juz będzie 2013 - a wiemy ze koniec świata nastąpi w 2012... =)
 • ~erid
  (2012-07-12 17:43)
  A z mojej perspektywy do dzieła to mu trochę brakuje. Braki wyraźnie widać na tle samej fabuły, bo przecież film osiąga sukces jeżeli i widzowi się podoba i ma on głębszy sens przekazu. Po premierze odczuwa się jakiś niedosyt i ma się wrażenie że ktoś wielkie dzieło poprostu schrzanił. Nie wiem czy przyczyną jest wiek samego ridley'a scott'a, czy też zaczął się otaczać folwarkiem przytakujących głów.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.