• ~widz
    (2012-01-26 15:57)
    Powiem tak chyba muszę iśc do lekarza mam chyba zanik pamięci bowiem po za Stenką Dziędzielem Gajosem Głowackim Łukaszewiczem Majewskim reszta to jakaś tabula rasa To chyba "gwiazdki" z teatru w Mysichkiszkach.Nie obrażając teatru w Mysichkiszkach oczywiście.Redaktory we łbach się wam przewraca
  • ~Lilli
    (2012-03-24 14:01)
    do "Widza": nie dość, że robisz błędy ("poza" nie "po za"!) to jeszcze bez sensu się wypowiadasz w sprawach, o których nie masz pojęcia! Kogo nie znasz? Pawlickiego, który ostatnio gra w jednym z najlepszych polskich filmów tego roku?Kuny, która gra zarówno w filmach ambitnych, jak i w najbardziej oglądanych komediach?Kingi Preiss-najlepszej chyba aktorki polskiej naszych czasów?!a może Anny Romantowskiej, którą zna KAŻDY? Uważasz, że skoro nie grają w "M jak miłość" to są podrzędni, czy może po prostu robisz z siebie debila, bo ci głupio, że masz takie braki?!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.