• ~student
  (2011-01-17 21:44)
  Al Pacino, Robert Mario De Niro najlepsi z najlepszych aktorów XXI wieku
 • ~Albert
  (2011-01-18 12:08)
  Absolutnie się nie zgadzam. De Niro miał przebłysk swojego daaawnego geniuszu w "Stone", gdzie i tak go czapką przykrył genialny Norton. Te wszystkie komedyjki dosyć mocno zaszkodziły jego aktorskim wyczynom z XX wieku... Al Pacino też niczego nie pokazuje w XXI wieku... Za to Norton, Bale, Portman, Deep - to są aktorzy najwyższych lotów tego wieku ;)
 • ~Albert
  (2011-01-18 12:09)
  Absolutnie się nie zgadzam. De Niro miał przebłysk swojego daaawnego geniuszu w "Stone", gdzie i tak go czapką przykrył genialny Norton. Te wszystkie komedyjki dosyć mocno zaszkodziły jego aktorskim wyczynom z XX wieku... Al Pacino też niczego nie pokazuje w XXI wieku... Za to Norton, Bale, Portman, Depp - to są aktorzy najwyższych lotów tego wieku ;)
 • ~TO jest skandal na miare swiatowa
  (2011-01-18 17:13)
  Ja tez absolutnie sie nie zdadzam. GDZIE SA POLSCY ARTYSCI! ZNOWU ZDYSKRYMINOWANI! Dlaczego Beata Tyszkiewicz, Maryla Rodowicz, Violetta Villas, Daniel Olbrychski, Michal Wisniewski, Kupa Wojewodzki, Anna Mucha, Pirog i Tomasz Jacykow i inni artysci scen polskich i miedzynarodowych nie zostali uznani za zwyciezcow! Przeciez wg prasy polskie to wlasnie ONI odnosili wielkie sukcesy na scenach amerykanskich. TOZ TO SKANDAL! Dac nagrody takim beztalenciom z USA, a trzymac W BUDZIE ARTYSTOW POLSKICH bez OKAZYWANIA IM HOLDU I RESPEKTU ZA ICH OSIAGNIECIA GIMNASTYCZNE NA SCENACH SWIATA. To po prostu skandal!!!
 • ~Oburzona
  (2011-02-08 16:13)
  Re;TO jest skandal na miarę światową
  Jestem też tego zdania.Dodałabym jeszcze Alicję Bachledę-Curuś,Katarzynę Figurę.
  Po prostu nie poznali się na tych talentach...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.