• ~Harry Impottent
  (2010-11-25 11:53)
  Doprawdy trudno o większą kichę niż cały ten dęty bestseller. Klasyczny kit nadmuchany marketingowo i pchany zbiorowym, baranim szałem. Beznadziejne czytadła i bezbadziejne filmidła. Sam bohater jest od pierwszej sceny zaskoczony i onieśmielny swoją głupotą. Z tego zaskoczenia gęba mu się nie domyka od pierwszego odcinka.
 • ~zbycho z tanca
  (2010-11-26 23:36)
  główny bohater coraz bardziej przypomina Zbyszka Ziobro

  Typowy przykład na ZIOBRYZM kina światowego
 • ~Szura
  (2010-11-27 06:15)
  Do:Harry Impottent, film niby kicha i Potterowi nie domyka się gęba, ale skąd ty to wiesz? Twoja znajomość wyraźnie daje do zrozumienia, że sam oglądasz / ogladaleś filmy. Twoja wypowiedź tam samo mówi o twojej inteligencji. Tam gdzie mieszkasz, pewnie wieje często wiatr, czasami się tak zdarza, że wywiewa mózgi. Ale na buraka nie ma lekarstwa, niestety.
  Po co wchodzisz na temat Harrego, jezeli ci się nie podoba? następnym razem znajdź sobie tematy odpowiadające twojej inteligancji: Robocop, Dawno temu w trawie czy Spiderman.
 • ~Azis
  (2010-12-01 13:37)
  Bardzo ciekawa książka dla dzieci, jak się podrośnie to wiadomo że świat nie jest taki czarno -biały , ludzie potrafią byźć o wiele bardziej skomplikowania ale też o wiele bardziej żałośni niż w powieściach ale i książka i film to było bardzo fajne przeżycie! Bardzo przyzwoity na początek, potem trzeby by nabrać smaku żeby zacząć szukać tych ciekawych a Harrego pooglądać z sentymentu.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.